0 نظر

E3 2018 | تماشا کنید: بازی Skyrim: Very Special Edition معرفی شد

توسط در4 ماه پیش
 

در جریان کنفرانس خبری شرکت بتسدا از بازی Skyrim: Very Special Edition با یک نمایش خنده‌دار رونمایی شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

جریان کنفرانس مطبوعاتی شرکت بتسدا سافتورکس (Bethesda Softworks) در رویداد E3 2018 از نسخه جدید بازی‌های DOOM، Wolfenstein و همچنین عناوینی که مخاطبین سال‌ها انتظارشان را می‌کشیدند یعنی Starfield و The Elder Scrolls VI رونمایی شد. در این میان اما در اخبار بازی، این شرکت با نمایش یک تریلر بسیار جالب و خنده‌دار از بازی Skyrim: Very Special Edition رونمایی کرد.

این بازی در واقع یکی دیگر از نسخه‌های بازی بسیار محبوب  The Elder Scrolls V: Skyrim است که اینبار به پلتفرم خانگی Alexa راه یافته است. در ابتدای تریلر گمان می‌رفت که بتسدا در حال تیکه انداختن به خودش برای عرضه بازی Skyrim روی بسیاری از پلتفرم‌ها تحت نام‌های مختلف است اما مشخص شد که بتسدا فقط قسمتی را شوخی میکرده و Skyrim: Very Special Edition یک بازی واقعی است که هم‌اکنون از طریق این لینک روی پلتفرم الکسا قابل دریافت است.

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim هم‌اکنون روی پلتفرم Amazon Alexa در دسترس قرار دارد. در انتها شما می‌توانید تریلر معرفی این عنوان را مشاهده نمایید:

دریافت از وبسایت آپارات | مشاهده در یوتیوب

مطلب مشابه ◄  دو مبارز جدید برای بازی Dead or Alive 6 معرفی شد
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر