از نسخه‌های ویژه و سیزن پس بازی Call of Duty: Black Ops 4 رونمایی شد

توسط میلاد شجری در ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۷:۱۰

شرکت اکتیویژن به صورت رسمی از نسخه‌های ویژه بازی Call of Duty: Black Ops 4 رونمایی کرده و جزییات سیزن پس آن را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت‌ اکتیویژن و استودیو تری‌آرک در جدیدترین اخبار بازی، از نسخه ویژه بازی Call of Duty: Black Ops 4 به صورت رسمی رونمایی کردند و اولین اطلاعات در ارتباط با سیزن پس آن را به اشتراک گذاشتند. این بازی دارای دو نسخه Digital Deluxe در کنار یک نسخه فیزیکی ویژه به نام Pro Edition خواهد بود.

دو نسخه ویژه دیجیتالی بازی Black Ops 4 شامل نسخه استاندارد، سیزن پس به نام Black Ops Pass، آیتم‌های پاداش ویژه و امتیاز‌های COD اضافی هستند. نسخه Pro Edition این عنوان نیز شامل نسخه استاندارد، یک کیس فلزی مخصوص، یک Pop Socket با طرح Black Ops، تعداد ده وصله جالب که برساس هرکدام از Specialist‌های بازی طراحی شده‌اند، کارت‌های هنری با طرح زامبی و ۱۱۰۰ امتیاز‌ COD می‌شود.

در کنار نسخه‌های ویژه، شرکت اکتیویژن جزییاتی از سیزن پس بازی که با نام Black Ops Pass خواهد شد، منتشر کرد. طبق این اطلاعات، از یک رویکرد جدید برای محتویات پس از عرضه بازی اصلی پیروی می‌کند. در حالی که سیزن پس‌ نسخه‌های گذشته شامل چهار نقشه می‌شدند که در طول یک سال در دسترس قرار می‌گرفتند اما محتویات سیزن پس بازی Black Ops 4 به صورت پیوسته منتشر خواهد شد و شامل ۱۲ نقشه برای بخش چندنفره، یک نقشه بخش زامبی در هنگام انتشار، چهار نقشه زامبی جدید و چهار شخصیت مخصوص برای حالت Blackout یا همان بتل رویال می‌شود.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در انتها لازم به بیان است که در جریان کنفرانس پلی‌استیشن در رویداد E3 2018 مشخص شد که نقشه‌های ریمستر شده مجموعه Black Ops شامل Jungle ،Summit ،Slums و Firing Range برای این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین اعلام شد که بازی Call of Duty: Black Ops 3 به صورت کاملا رایگان در دسترس مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار گرفته است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید