2 نظر

E3 2018 | تماشا کنید: نمایش جدیدی از بازی Spider-Man

توسط در5 ماه پیش
 

در جریان کنفرانس مطبوعاتی پلی‌استیشن نمایش جدیدی از گیم‌پلی بازی ابرقهمرانی Spider-Man بنمایش درآمد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در جدیدترین اخبار بازی و در جریان کنفرانس مطبوعاتی پلی‌استیشن در رویداد E3 2018، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی و استودیو اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) ویدیو گیم‌پلی جدیدی از بازی انحصاری Spider-Man منتشر کردند که تعدادی از شرور‌های مارول اینترتیمنت که بسیاری از طرفداران انتظار حضورشان را در بازی داشتند، بنمایش می‌گذارد. در این تریلر ما مشاهده می‌کنیم مردعنکبوتی به دنبال الکترو در زندان مشهور دنیای مارول یعنی The Raft می‌رود. در میانه این تریلر همچنین تصاویری از دیگر شرور‌ها نظیر اسکورپین، راینو، والچور و حضور دوباره میستر نگتیو بنمایش گذاشته می‌شود. در ادامه شما می‌توانید این تریلر را مشاهده نمایید:

دریافت از وبسایت آپارات | مشاهده در یوتیوب

بازی Spider-Man اولین بار در جریان رویداد E3 سال ۲۰۱۶ میلادی معرفی شد و معلوم شد که قرار است بصورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شود. بازی اسپایدر من در یک دنیای جهان باز جریان دارد و دارای ماموریت‌هایی با روایت داستانی و خطی است. بازی از زمانی آغاز می‌شود که پیتر پارکر (مرد عنکبوتی) تمام قدرت‌های خود را در اختیار دارد.

بازی Spider-Man تاریخ یک‌شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ (۹ سپتامبر سال ۲۰۱۸) بصورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

مطلب مشابه ◄  دو نسخه از بازی Silent Hill هم‌اکنون برای سرویس برگردان جانبی در دسترس است
 

شما باید ورود برای ارسال نظر