E3 2018 | تماشا کنید: جزییات جدیدی از بازی The Awesome Adventures of Captain Spirit منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ , ۲۱:۲۴

در جریان کنفرانس خبری اسکوئر انیکس جزییات جدیدی از بازی رایگان The Awesome Adventures of Captain Spirit منتشر شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به دنباله اولین نمایش بازی The Awesome Adventures of Captain Spirit در جریان کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت؛ حال در جدیدترین اخبار بازی و کنفرانس خبری اسکوئر انیکس، کارگردانان بازی که از اعضای استودیو دونت‌ناد اینترتیمنت (Dontnod Entertainment) هستند، جزییات جدیدی از این بازی منتشر کردند و تایید کردند که این بازی نقش اولین قدم به سوی ورود به دنیای بازی Life is Strange 2 را ایفا خواهد کرد.

بازی Captain Spirit شامل راز‌های زیادی می‌شود و از ایستر اگ‌هایی که مربوط به بازی Life is Strange 2 خواهند بود، بهره می‌برد؛ بنابراین توسعه‌دهندگان بازیکنان تشویق به اکتشاف تمام بخش‌های بازی تشویق کردند. در کنار این موارد، تریلر جدیدی از بازی نیز منتشر شد که در ادامه قابل مشاهده است:

دریافت از وبسایت آپارات

بازی The Awesome Adventures of Captain Spirit در تاریخ پنجم تیرماه ۹۷ (۲۶ ژوئن ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان عرضه خواهد شد.

بازی Life is Strange یک عنوان اپیزودیک داستان محور است که در سال ۲۰۱۵ اولین‌بار عرضه شد. نسخه پیش درآمد بازی با نام Life is Strange: Before the Storm نیز در سال ۲۰۱۷ در دسترس بازیکنان قرار گرفت. در این میان، هنوز بازی Life is Strange 2 به صورت رسمی معرفی نشده است اما قطعا اتفاق خواهد افتاد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید