E3 2018 | مایکروسافت مالک استودیوهایی چون Undead Labs و Ninja Theory شد

توسط محمد کرماجانی در ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۴:۰۷

از اخبار بی‌شماری در رویداد امروز شرکت مایکروسافت در E3 2018 رونمایی شد. یکی از آنها اضافه کردن استودیوهای First-Party به استودیوهای این شرکت و لاین‌آپ اکس‌باکس بود. از حالا به بعد استودیوهای Ninja Theory، Compulsion Games، Playground Games، Undead Labs و استودیوی تازه تاسیسی در سانتا مونیکا با نام The Initiative جزو زیر مجموعه‌های مایکروسافت محسوب می‌شوند؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

یکی از ایراداتی که بسیار به مایکروسافت و بخش اکس‌باکس گرفته می‌شود، کمبود استودیوهای قدرتمند داخلی و بازی‌های انحصاری است. خریدن استودیوهای First-Party جوابی به این مشکلات خواهد بود. استودیوهای خریداری شده احتمالا برای شما کاملا آشنا باشند، برخی از آنها عناوین موفقی را به تازگی عرضه کرده‌اند.

Ninja Theory تیم ساخت عنوان Hellblade است. یک عنوان اکشن-ماجرایی سایکولوژیکال که در اسکاندیناوی. این بازی موفقیت‌های فوق‌العاده‌ای کسب کرد و جالب اینجاست که در ابتدا برای PS4 عرضه شد و قرار است برای Xbox One نیز عرضه شود.

Compulsion Games سازنده عنوان We Happy Few است که البته تریلر جدیدی از آن در همین رویداد رونمایی شد.

Undead Labs نیز سازنده عنوان انحصاری کنسولی State of Decay 2 اسکه به تازگی عرضه شده و با بازخورد نسبتا خوبی نیز از طرف بازیکنان روبرو شده است.

Playground Games نیز استودیو پشت عناوین به شدت محبوب Forza Horizon است که علاوه بر تایید نسخه چهارم این عنوان، به تازگی استودیوی جدیدی را نیز تاسیس کرده است.

The Initiative نیز استودیوی تازه تاسیس در سانتا مونیکا است که عضو سابق کریستال داینامیکس «دارل گالاگر» در آن مشغول به کار است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: