صدا پیشه سریال Castlevania خبر ساخت فصل سوم این سریال را آشکار کرد

صدا پیشه سریال Castlevania خبر ساخت فصل سوم این سریال را آشکار کرد

توسط مسعود فقیه در ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۴:۱۰

آقای «ریچارد آرمیتاژ» (Richard Armitage)  در مصاحبه ای اعلام کرد، سازندگان سریال Castlevania موافقت مدیران «نت فلیکس» (Netflix) برای ساخت فصل سوم را دریافت کرده‌اند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

 

پخش سریال Castlevania در تابستان سال گذشته میلادی آغاز شد و توانست رضایت و ستایش مخاطبان را جلب کند.داستان این سریال اقتباسی از سری بازی‌های Castlevania است و داستان «ترور بلمونت» (Trevor Belmont) را روایت می‌کند که از مردمان «والاکیا» (Wallachia) در برابر کونت دراکولا و زیردستانش محفاظت می‌کند.

 

بر اساس آخرین سینما و تلویزیون، آقای ریچارد آرمیتاژ که صدا پیشگی شخصیت ترور بلمونت را در سریال Castlevani بر عهده دارد در مصاحبه با وب‌سایت دیجیتال اسپای اظهار داشت. شبکه نت‌فلیکس در حال ساخت و تهیه‌ی فصل سوم این سریال محبوب است.

آقای آرمیتاژ مشخصا در مصاحبه‌اش اظهار داشت پس از پایان کار ضبط صدا برای فصل دوم، آنها به آغاز کار ضبط صدا برای فصل سوم نزدیک می‌شوند.

 

با نگاهی به آثار اقتباسی از بازی‌‌های رایانه در حوزه‌ی سینما و تلویزیون که اکثر آنها مورد توجه مخاطبان قرار نگرفتند و با شکست روبرو شدند.سریال Castlevania به یکی از معدود آثار اقتباسی از بازی‌های رایانه‌ای تبدیل شده است که با ارائه کیفیت بالا توانسته مخاطبان را راضی کند.تایید ساخت فصل سوم این سریال انیمیشنی از سوی نت فلیکس قوت‌قلبی برای طرفرداران این سریال خواهد بود.

 

شبکه نت‌فلیکس فصل اول سریال Castlevania  را که شامل چهار قسمت بود در تاریخ جولای سال ۲۰۱۷ پخش کرد.در همان زمان خبر ساخت فصل دوم سریال با هشت قسمت را تایید کرد.لازم به ذکر است تاریخ انتشار دقیق فصل دوم این سریال هنوز به طور رسمی اعلام نشده است اما انتظار می‌رود در تابستان امسال فصل دوم این سریال در دسترس مخاطبان قرار بگیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: