تماشا کنید: اولین تریلر رسمی فیلم The Girl in the Spider’s Web

توسط میلاد شجری در ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۳:۴۰

شرکت سونی پیکچرز اولین تریلر رسمی فیلم The Girl in the Spider’s Web با هنرنمایی کلر فوی را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures) در جدیدترین اخبار فیلم و تلویزیون، اولین تریلر رسمی فیلم موردانتظار «دختری در تار عنکبوت» (The Girl in the Spider’s Web) که اقتباسی از چهارمین کتاب عرضه شده از مجموعه کتاب‌های ملنیوم (Millennium) است را منتشر کرد. لیزبث سلندر که توسط استیگ لارسون خلق شده و شخصیت اصلی مجموعه کتاب‌های تحسین شده ملنیوم است، یکبار دیگر در به پرده‌های سینما در فیلم The Girl in the Spider’s Web بازخواهد گشت. این فیلم اولین اقتباس سینمایی از آخرین کتاب پرفروش نوشته شده توسط دیوید لاگرکرانتس محسوب می‌شود و کلر فوی (بازیگر برنده جایزه گلدن گلوب برای سریال The Crown) قرار است که نقش شخصیت اصلی را تحت کارگردانی فید آلوارز که کارگردانی فیلم Don’t Breathe در کارنامه دارد، ایفا خواهد کرد. نویسندگی فیلنامه نیز برعهده استیون نایت، فید آلوارز و جی باسو بوده است. در ادامه شما می‌توانید اولین تریلر فیلم را مشاهده نمایید:

دریافت از وبسایت آپارات | تماشا در یوتیوب

شرکت سونی پیکچرز همچنین اولین تریلر بین‌المللی فیلم The Girl in the Spider’s Web را منتشر کرد که در ادامه قابل مشاهده است:

دریافت از وبسایت آپارات

The Girl in the Spider’s Web اولین کتاب از مجموعه بسیار پرفروش است که تبدیل به یک فیلم انگلیسی زبان اقتباسی می‌شود. کتاب‌های قبلی این مجموعه همگی به فیلم‌‌هایی با زبان سوئدی تبدیل شدند و فیلم «دختری با تتوی اژدها» (The Girl With the Dragon Tattoo) نیز که در سال ۲۰۱۱ میلادی اکران شد، در واقع یک بازسازی از نسخه سوئدی مجموعه بود و که سود فراوانی برای شرکت کلمبیا پیکچرز (Columbia Pictures) بهمراه داشت و مبلغ ۲۳۰ میلیون دلار در جهان به جیب زد. کلمبیا پیکچرز که حقوق ساخت فیلم براساس کتاب‌های ملنیوم را در اختیار دارد، قرار است فیلم اقتباسی دیگری از دیگر کتاب این مجموعه با نام The Girl Who Takes an Eye for an Eye را تهیه و تولید نماید.

فیلم «دختری در تار عنکبوت» (The Girl in the Spider’s Web) برای اکران در تاریخ ۲۷ مهرماه ۹۷ (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸) برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: