تماشا کنید: تریلر E3 2018 بازی Phantom Doctrine منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۰:۴۰

شرکت گود شپرد اینترتیمنت و استودیو کریتیوفراگ گیمز تریلر گیم‌پلی و داستانی جدیدی از بازی Phantom Doctrine منتشر کردند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت گود شپرد اینترتیمنت (Good Shepherd Entertainment) و استودیو بازی‌سازی مستقل کریتیوفراگ گیمز (CreativeForge Games) امروز در جدیدترین اخبار بازی، تریلر جدیدی از بازی جاسوسی خود که در دوران جنگ سرد جریان دارد یعنی Phantom Doctrine منتشر کردند که روی گیم‌پلی و داستان بازی تمرکز دارد. توسعه‌دهندگان همچنین تایید کردند که بازی قرار است برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز در سال جاری عرضه شود. در ادامه می‌توانید تریلر E3 بازی را مشاهده نمایید:

دریافت از وبسایت آپارات | تماشا در یوتیوب

بازی Phantom Doctrine یک عنوان الهام گرفته از بازی XCOM است که به جای تمرکز روی موجودات فضایی به سراغ دوران جنگ سرد رفته است. بازیکنان کنترل رهبر یک گروه سری به نام The Cabal برعهده گرفته و باید جلوی دیگر گروه سری که قصد دارد به طور مخفیانه کنترل دنیا را بدست آورد، بگیرند. در کنار مبارزات و ماموریت‌های مخفی کاری، بازیکنان باید پایگاه اصلی خود ساخته و توسعه دهند، به دنبال تکنولوژی‌های جدید رفته، مامورین خود را تمرین داده و بریشان هویت‌های جدید پیدا کنند و همچنین از دشمنان خود بازجویی کرده و مغزشان را شست‌و‌شو دهند.

بازی Phantom Doctrine در سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: