Blizzard در حال تولید نسخه ای جدید از بازی Diablo است

Blizzard در حال تولید نسخه ای جدید از بازی Diablo است

توسط کسری نیاول در ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۰

پیش از مراسم BlizzCon 2017، کمپانی بزرگ بازی سازی Blizzard اعلام کرد که در این مراسم خبری از بازی Diablo نخواهد بود. با دنیای بازی همراه باشید.

مدیر روابط عمومی این شرکت توضیح داد که ممکن است در آینده خبری درباره بازی Diablo منتشر شود. حال این شرکت اعلامیه مبنی بر استخدام طراح هنری سیاهچاله و طراح فنی برای بازی جدید Diablo منتشر کرده است. در این اعلامیه آمده است:

خدمتکاران جهنم در حال قوی شدن هستند. ما در حال کار بر روی پروژه جدیدی برای بازی Diablo هستیم. اگر طراح سیاهچاله حرفه‌ی هستید به ما ملحق شده تا با یکدیگر اثری خارق العاده خلق کنیم.

موقعیت شغلی طراح سیاهچاله شامل کار مستقیم با تیم طراحی مراحل می‌شود تا با تاکید بر ترکیب جزئیات فضای سیاهچاله‌ها را بسازند. این در حالی است که گیم پلی نیز باید برای کاربر قابل فهم باشد. طراحی باید فرم خاصی از مفهوم، شکل، ساختار و ترکیب باشد و به مدل‌ها و ساختمان‌ها مربوط باشد.

طراح فنی به تیم کمک خواهد کرد تا محیط را تعریف و خلق کنند. از مسئولیت‌های مورد نیاز برای این جایگاه شغلی به کارگیری ابزارها، آموزش سایر هنرمندان در استفاده از تکنولوژی و کمک به آنها در رسیدن به اهداف بصری است. طراح این بازی «دوید برِویک» سال پیش خبر ساخت بازی Diablo 2 Remake را رد کرد و گفت این از آنچه همه فکر می‌کنند پیچیده‌تر خواهد بود. او در ادامه افزود:

ساخت دوباره Diablo 2 برای اینکه همان تجربه نسخه اولیه آن را بدهد بسیار سخت خواهد بود. می‌توان آن را انجام داد اما باید از مسیر طراحی اصلی برای اینکه بازی به همان شکل باشد خارج شویم.

جای تعجب نیست که  در حال حاضر شرکت Blizzard فاش نکرده است که منظورش از به دنبال خلق اثری خارق العاده چیست. به هر روی، احتمال اینکه این شرکت خبری در نمایشگاه E3 امسال از این بازی منتشر کند بعید به نظر می‌رسد. ممکن است این غول بازی سازی، از این بازی در مراسم BlizzCon 2018 رونمایی کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: