حالت زامبی Hordepoint بازی Call of Duty: WWII در دسترس قرارگرفت

توسط میلاد شجری در ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۳:۱۰

شرکت اکتیویژن ساعاتی پیش حالت زامبی جدید Hordepoint را برای بازی Call of Duty: WWII منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هفته گذشته بود که در خبری متوجه شدیم سه حالت جدید ممکن است در جریان رویداد Attack of the Undead به بازی Call of Duty: WWII اضافه شوند و در ادامه اولین این حالت‌ها یعنی Infected منتشر شد که مورد توجه هواداران قرار گرفت. حال در جدیدترین اخبار بازی، شرکت اکتیویژن (Activision) و استودیو اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games)، به ترتیب ناشر و توسعه‌دهنده بازی‌های ویدیویی، از اضافه شدن حالت زامبی جدید Hordepoint به عنوان تیراندازی محبوب خبر دادند.

حالت Hordepoint نسخه تغییر یافته از حالت کلاسیک Hardpoint با مخلوطی از بخش Nazi Zombies است. در حالت بازیکنان در کنار اینکه باید نقطه‌های ویژه از نقشه‌های چندنفره را حفظ کنند، از ازدحام زامبی‌ها جلوگیری کرده و همزمان با تیم دشمن مقابله کنند. لازم به ذکر است که با اضافه شدن این حالت، حالت قبلی یعنی Infected از بازی حذف شده اما هنوز معلوم نیست که در آینده به صورت دائم اضافه شود یا خیر.

بازی Call of Duty: WWII در تاریخ دوازدهم آبان‌ماه ۹۶ (سوم نوامبر ۲۰۱۷) روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: