تماشا کنید: ویدیو جدید بازی Shadow of the Tomb Raider با محوریت هوش مصنوعی

توسط میلاد شجری در ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۵:۲۵

شرکت اسکوئر انیکس ویدیو جدید از بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر کرد که نگاهی به هوش مصنوعی پیچیده بازی می‌اندازد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و استودیو ایداس مونترال (Eidos Montreal) در جدیدتریناخبار بازی، ویدیو جدیدی از بازی Shadow of the Tomb Raider با حضور بیانکا لاوریک منتشر کردند که از اعضای تیم تست توسعه می‌باشد. در این ویدیو ما شاهد صحبت‌های لاوریک هستیم درباره پیچیدگی‌های هوش مصنوعی و اینکه چگونه پیوسته در حال آزمایش این موضوع هستند تا تمام موارد به درستی و مناسب کار کنند، به ما اطلاعات می‌دهد. در قسمتی از ویدیو نیز اشاره‌ای به صحنه مربوط به هلیکوپتر می‌شود که البته جزییات بیشتری از آن در دسترس نمی‌باشد.

در ادامه ویدیو تصاویری از روند توسعه بازی Shadow of the Tomb Raider می‌بینیم که اعضای استودیو در حال کار روی هوش مصنوعی در محیط‌های جنگلی بازی هستند. البته این را در ‌هن داشته باشید که قسمتی از بازی که در داخل این ویدیو دیده می‌شود مربوط به تصاویر رندر شده در داخل موتور ساخت بازی است که شامل نورپردازی و افکت‌ها نمی‌شود؛ بنابراین چیزی که می‌بینید، نتیجه انتهایی نیست. در ادامه شما می‌توانید ویدیو جدید را مشاهده نمایید:

دریافت از وبسایت آپارات

بازی Shadow of the Tomb Raider برخلاف دو نسخه قبلی که توسط استودیو کریستال داینامیکس توسعه‌ یافتند، توسط استودیو ایداس مونترال ساخته شده و قرار است در تاریخ ۲۳ شهریور‌ماه ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. نسخه ریبوت سری Tomb Raider در سال ۲۰۱۳ منتشر شد که داستان اصلی «لارا کرافت» را بیان کرده و توانست تعداد ۵ میلیون نسخه فروش کند. آخرین بازی از این سری نیز به‌نام Rise of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: