نمرات و نقدهای بازی Vampyr منتشر شدند

توسط میلاد شجری در ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۹:۴۰

همزمان با در دسترس قرار گرفتن بازی Vampyr ، نمرات و نقد‌های این عنوان توسط وبسایت‌های معتبر بازی‌های ویدیوی منتشر شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی موردانتظار Vampyr سرانجام پس از مدت‌ها صبر، ساعاتی پیش روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و طبق جدیدترین اخبار بازی، وبسایت‌های معتبر دنیای بازی‌های ویدیویی نیز نقد‌ها و نمرات خود را از این ساخته جدید استودیو دونت‌ناد اینترتیمنت (Dontnod Entertainment) و شرکت ناشرفوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) منتشر کردند.

بسیاری از نقد‌های منتشر شده اشاره به داستان عالی و روایت جالب بازی نقش آفرینی Vampyr به عنوان نکات مثبت کرده اما سبک مبارزات آن را ناقص می‌دانند. همچنین طبق نقد‌های منتشر شده، مشکلات فنی و باگ‌های زیادی در بازی وجود دارند که همین امر، تجربه آن را برای بازیکنان تلخ می‌کند. در ادامه شما می‌توانید تعدادی از نمرات این را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است که Vampyr توانسته میانگین امتیاز ۷۳ را براساس ۴۰ نقد منتشر شده روی وبسایت متاکریتیک دریافت کند.

وقایع بازی ومپایر در شهر لندن سال ۱۹۱۸ میلادی اتفاق می‌افتد و داستان درباره پروتاکونیستی به نام دکر جاناتان رید است که به تازگی به یک خون آشام تبدیل شده و موفق به کشف جوامع سری و فرقه‌های باستانی می‌شود که قصد به قتل رساندن وی را دارند. در این میان، شهروندان شهر لندن با بیماری بسیار کشنده‌ای مبارزه می‌کنند و رید که جراح و متخصص انتقال خونی مشهور است نیز ممکن است تنها راه حل آنان برای نجات باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این شخصیت می‌توانید ویدیو پشت صحنه اول بازی ومپایر را مشاهده کنید.

شهروندان شهر اندن به طریقی با یک دیگر در ارتباط هستند و می‌توانند بر روی روایت داستان بازی نیز تاثیر بگذارند. در این میان، رید نیز به عنوان یک خون آشام برای دست یابی به قدرت‌های جدید و تکامل نیاز به دسترسی خون تازه دارد اما هر انتخاب شامل عواقب مختلفی است. بازی دارای چهار منطقه است که هر یک دارای وضعیت سلامت و جمعیت خاص خود است که همین عمل خوردن خون دیگران را تبدیل به یک سیستم تکنیکی می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، شما می‌توانید نگاهی بهویدیو پشت صحنه سوم بازی بیاندازید. اگر شما به وصعیت سلامت و جمعیت یک منطقه صدمه جدی وارد کنید؛ هیولا‌ها آن منطقه را از بین خواهند برد و خالی از سکنه خواهد شد، البته این موضوع موجب به پایان رسیدن بازی و شکست شما نمی‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: