آیا قناری سیاه در فیلم Birds of Prey حضور خواهد داشت؟

آیا قناری سیاه در فیلم Birds of Prey حضور خواهد داشت؟

توسط کسری نیاول در ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۰

شایعاتی پیرامون فیلم Birds of Prey محصول DC منتشر شده است، مبنی بر اینکه در این فیلم شخصیت قناری سیاه حضور خواهد داشت. با دنیای بازی همراه باشید.

گرچه نام این کاراکتر با Birds of Prey پیوند خورده است اما تا به امروز هیچ خبر قطعی از حضور این شخصیت در آن منتشر نشده است. در این فیلم شخصیت «هارلی کویین» با بازی «مارگو رابی» نیز حضور دارد. گزارش شده است که Birds of Prey اوایل سال ۲۰۱۹ فیلم برداری خواهد شد. این بدین معنی است که این فیلم، فیلم بعدی DC پس از فیلم Wonder Woman 2 خواهد بود.

گرچه فیلم Suicide Squad تا حدی بحث برانگیز بود و بسیاری از منتقدین بر سر خوب یا بد بودن فیلم با یکدیگر جدال داشتند اما بازی رابی به عنوان «هارلی کویین» تحسین همه را برانگیخت و به همین دلیل شرکت فیلم سازی Warner Bros خواهان بازگشت دوباره رابی به این سری فیلم‌ها است. گرچه جزئیات کمی از این فیلم منتشر شده است اما به نظر می‌رسد که شخصیت ضد قهرمان اصلی آن پنگوئن باشد.

با توجه به اینکه هنوز خبر قطعی و رسمی در ارتباط با شخصیت‌ها و گروه بازیگران این فیلم منتشر نشده است، می‌توان تغییرات زیادی را تا زمان آغاز به کار رسمی تولید Birds of Prey متصور شد. با توجه به گزارشات در ماه ژانویه در ارتباط با خاتمه یافتن سری کمیک Gotham City Sirens، به نظر می‌رسد که این مجموعه با Birds of Prey ادغام شود.

گرچه دنیای سینمایی DC با فیلم Man of Steel در سال ۲۰۱۳ آغاز به کار کرد اما با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice که در سال ۲۰۱۶ به نمایش در آمد مطرح شد. فیلمی که حتی از داستان اصلی سوپرمن بحث برانگیزتر بود. متاسفانه با عرضه Suicide Squad که قربانی تدوین بد و کاراکترهای ضعیف شد چیزی در این شرکت تغییر نکرد. اولین موفقیت DC با فیلم Wonder Woman در سال ۲۰۱۷ بود که باعث خوشحالی هوادارن و منتقدان شد و این استدیو را مجاب به ساخت سری‌های دیگر از این فیلم کرد. با توجه به این نکته که اکثر بازیگران و عوامل این فیلم زن بودند، کمپانی Warner Bros سعی دارد این تجربه موفق را در فیلم Birds of Prey نیز تکرار کند.

اینکه فیلم به منبع اصلی آن متعهد خواهد بود هواداران را تا حدی زیادی راضی کرده است. داستان کلی این فیلم بر اساس همکاری مشترک بین قناری سیاه و زن خفاشی است. این در حالی است که به این تیم کاراکترهای دیگر نظیر Huntress و Lady Blackhawk نیز اضافه خواهند شد. فیلم Birds of Prey تا حد زیادی وابسته به شخصیت قناری سیاه است و اگر واقعا این شخصیت در این فیلم حضور داشته باشد کمپانی Warner Bros باید در انتخاب بازیگر مناسب این نقش تمامی جوانب را در نظر بگیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: