شرکت سونی قبل از رویداد E3 چند بازی جدید معرفی خواهد کرد

توسط میلاد شجری در ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۷:۲۵

شرکت سونی قصد دارد تا قبل از کنفرانس خبری خود در رویداد E3 به معرفی چند بازی جدید برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن VR بپردازد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کمتر از یک هفته تا آغاز رویداد بزرک E3 2018 باقی مانده است و حالا در جدیدترین اخبار بازی و پیش از آغاز کنفراس‌های مطبوعاتی این رویداد، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) در وبسایت پلی‌استیشن بلاگ برنامه زمانی جدیدی منتشر کرده است که در نهایت به کنفزاس مطبوعاتی این شرکت در تاریخ بیست‌و‌دوم خردادماه ختم می‌شود.

طبق این برنامه زمانی؛ از روز چهارشنبه ۱۶ خردادماه ۹۷ (۶ ژوئن ۲۰۱۸)، شرکت سونی قصد دارد تا سه بازی جدید معرفی کرده، تاریخ انتشار یک بازی بزرگ را اعلام کند (احتمالا مربوط به یکی از عناوین انحصاری شرکت می‌شود) و جزییاتی از یک بازی بسیار موردانتظار که قرار است برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن VR عرضه شود، منتشر کند. از فردا به مدت پنج روز یعنی تا تاریخ ۲۰ خردادماه ۹۷ (۱۰ ژوئن ۲۰۱۸) قرار است که هر روز به یکی از موارد بالا پرداخته شود. لازم به ذکر است که شرکت سونی ساعت مشخصی (۱۹:۳۰ هر روز) را در نظر گرفته تا اخبار مربوطه را منتشر کند.

هنوز بسیار سخت است که بتوان حدس جدید این سه بازی جدید چه خواهند بود و در این میان نیز بسیاری از استودیو‌های شرکت سونی در حال کار روی پروژه‌های مشخصی هستند که پیش‌تر معرفی شده‌اند؛ استودیو بند روی بازی Days Gone، استودیو ژاپن روی بازی Astro Bot: Rescue Mission، استودیو لندن روی بازی Blood & Truth، استودیو Media Molecule روی بازی Dreams، استودیو ناتی داگ روی بازی The Last of Us Part II و استودیو ساکرپانچ روی بازی Ghost of Tsushima کار می‌کند.

شرکت سونی در چند سال گذشته اقدام به بازگشایی چهار استودیو جدید کرده است؛ استودیو PixelOpus در سال ۲۰۱۴، استودیو منچستر در سال ۲۰۱۵، استودیو فوروراد‌ورکس (ForwardWorks) در سال ۲۰۱۶ و استودیو San Mateo در سال ۲۰۱۶ تاسیس شد. استودیو PixelOpus در حال حاضر روی بازی Concrete Genie کار می‌کند که برای عرضه در سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است. بقیه سه استودیو هنوز معلوم نیست که روی چه پروژ‌هایی کار می‌کنند و شرکت سونی ممکن است که در تاریخ‌های ذکر شده اقدام به معرفی بازی‌های این استودیو‌ها بکند.

در انتها لازم به بیان است که کنفرانس مطبوعاتی شرکت سونی در جریان رویداد E3 سال جاری در ساعت ۵:۳۰ بامداد روز بیست‌و‌دوم خردادماه ۹۷ برگذار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می‌توانید به صفحه مخصوص رویداد E3 2018 سر بزنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: