دامنه بازی Devil May Cry 5 ثبت شد

توسط میلاد شجری در ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۰

شرکت کپ‌کام به تازگی دامنه بازی Devil May Cry 5 را ثبت کرده و ممکن است که بزودی شاهد معرفی این بازی باشیم؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

رویداد E3 2018 نزدیک است و هر روزی که ما به زمان برگذاری این رویداد بزرگ صنعت بازی‌های ویدیویی نزدیک‌تر می‌شویم، اخبار و شایعات جدیدی از نسخه بعدی عناوین مختلف منتشر می‌شود. در این میان نیز تاکنون شایعات مختلفی از بازی Devil May Cry 5 شنیده شده و اخیرا نیز یک خرده‌فروشی استرالیایی اقدام به لیست این بازی کرده است. حال در جدیدترین اخبار بازی، شرکت کپ‌کام (Capcom) در اقدامی جالب به ثبت دامنه بازی Devil May Cry 5 پرداخته است که البته این وبسایت هنوز در دسترس نمی‌باشد.

طبق اطلاعات بدست آمده این دامنه توسط شرکت ژاپنی GMO Internet ثبت شده که پیش از این با شرکت کپ‌کام در ثبت دامنه بازی‌های Resident Evil 7 و Monster Hunter World همکاری داشته است. البته ثبت دامنه این عنوان بدین معنی نیست که ما شاهد معروفی آن خواهیم بود و ممکن است که شرکت کپ‌کام اینکار را فقط برای حفظ دامنه انجام داده تا در آینده به مشکلی بر نخورد. هر چند که تجربه نشان می‌دهد که این شرکن ژاپنی همیشه قبل از یک معرفی بزرگ نسبت به ثبت دامنه‌ها اقدام می‌کند. در این میان اما دامنه بازی Devil May Cry 5 به تازگی بروزرسانی شده و این می‌تواند نشانه در دسترس قرار وبسایت در آینده نزدیک و معرفی بازی در رویداد E3 باشد.

این شرکت اینترنتی اخیرا نیز وبسایت Resident Evil 2 را آپدیت کرده است. شرکت کپ‌کام این دامنه را در سال ۱۹۹۷ برای بازی Resident Evil 2 خریداری کرده بود و این موضوع باعث می‌شود تا به معرفی نسخه بازسازی این عنوان در رویداد E3 2018 امیدوار شویم. در انتها لازم به ذکر است که شرکت کپ‌کام هیچگونه جزئیاتیرسمی از نسخه جدید Devil May Cry و همچنین نسخه باز‌سازی Resident Evil 2 از زمان معرفی در سال ۲۰۱۵ میلادی، منتشر نکرده است و این ثبت و بروزرسانی دامنه هیچ چیزی را مشخص نمی‌کند و باید تا رویداد E3 صبر کرد تا به حقیقت پی برد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: