بازی Lords of the Fallen 2 توسط استودیو Defiant Studios درحال توسعه است

توسط افراسیاب در ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۵:۱۰

سرانجام بازی Lords of the Fallen 2 توسعه می‌یابد. صبح امروز «سی‌آی گیمز» (CI Games) با انتشار یک گزارش خبر از همکاری خود با استویدو مستقل Defiant Studios برای توسعه بازی Lords of the Fallen 2 داد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

استودیو Defiant Studios در سال ۲۰۱۶ توسط کارگردان سابق ارشد استودیو Avalanche Studios آقای «دیوید گرینز» (David Grijns) تاسیس شد که سابقه توسعه بازی Just Cause 3 را در کارنامه خود دارد.

آقای «مارک تیمینسکی» (Marek Tymiński) مدیراجرایی ارشد CI Games می‌گوید:

ما با تعدادی از محترم‌ترین استودیوهای جهان که علاقه به توسعه بازی Lords of the Fallen 2  داشتند صحبت کردیم که هرکدام طرح‌های مختلف و جالبی به ما ارائه کردند؛ و در نهایت تصمیم گرفتیم Defiant را انتخاب کنیم. تیم Defiant توسط برخی از خلاق‌ترین افراد درست شده اند و ما از داشتن آنها بسیار هیجان‌زده هستیم. هدف نهایی ما توسعه یک بازی برای بازار جهانی و انتشار آن برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی است.

به عنوان ناشر، بازی  Lords of the Fallen 2  برای CI Games بسیار مهم است. ما به همکاری خود با توسعه‌دهندگان  third-party ادامه می‌دهیم و این فرصت را برای به‌نمایش گذاشتن پروژه‌های خود به آنها بدهیم. در چند ماه گذشته ما با استودیوهای مختلفی در سراسر جهان صحبت کردیم و به‌زودی نتایج آن صحبت‌ها را با شما در میان می‌گذاریم. این برنامه‌های چندسال آینده CI Games است.

آقای گرینز بنیان‌گذار و کارگردان Defiant Studios نیز می‌گوید:

ما ماه‌ها با مسئولان CI Games در جلسه‌های گوناگون صحبت کردیم تا به‌روشنی از اهداف و توقعات آنان برای توسعه بازی Lords of the Fallen 2 آگاه شوید. ما از فرصت توسعه چنین فرانچایز بزرگی بسیار خوشحال هستیم. از اینکه CI چنین فرصتی در اختیار ما قرار داده است بسیار هیجان زده هستیم. همچنین از آزادی‌ای که CI Games برای توسعه بازی در اختیار ما قرار داده ممنون هستیم.

در ابتدا قرار بود بازی Lords of the Fallen 2 در سال ۲۰۱۷ منتشر شود که در نهایت پروژه کنسل شد. استودیو Defiant Studios نیز به‌تازگی توسعه بازی را آغاز کرده است بنابراین نباید توقع انتشار این بازی اکشن نقش‌آفرینی فانتزی را به این زودی‌ها داشته باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: