فروش داخلی فیلم Deadpool 2 از Logan عبور کرد

توسط میلاد شجری در ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۹:۴۰

گزارشی جدید حاکی از آن است که فروش داخلی فیلم Deadpool 2 از فیلم Logan عبور کرده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تنها چهار هفته است که فیلم «ددپول ۲» (Deadpool 2) وارد باکس آفیس شده است و در همین مدت نیز توانسته از دیگر فیلم شرکت شرکت فاکس قرن بیستم (۲۰th Century Fox) عبور کند. این فیلم تاکنون در گیشه‌های داخلی توانسته مبلغی معادل ۲۳۱ میلیون دلار درآمد زایی کند، این در حالی است که فیلم «لوگان» (Logan) با کسب ۲۲۵ میلیون دلار در آمریکا شمالی و کانادا کار خود را به اتمام رسانده بود. در این میان، لوگان با کسب ۶۱۹ میلیون دلار از سینما‌های بین‌المللی در مقایسه با فیلم ددپول ۲ با کسب ۵۲۲.۹ میلیون دلار همچنان برتر است. البته هنوز چند هفته‌ای برای دومین نقش آفرینی رایان رینولدز در نقش وید ویلسون در باکس آفیس باقی مانده است و انتظار می‌رود که فروش بین‌المللی فیلم Deadpool 2 نیز از Logan عبور کند. در خبری مرتبط، این فیلم با کسب ۵۳.۳ میلیون دلار توانست رکورد بهترین افتتاحیه برای یک فیلم با درجه سنی بزرگسال (R-Rated) را از آن خود کند.

در فیلم ددپول ۲ علاوه بر رایان رینولدز در نقش ددپول بازیگرانی چون جاش برولین در نقش کیبل ، زازی بیتز در نقش دومینو،‌ استفان کاپیساک در نقش کلاسوس، برایانا هیلدبرند در نقش نگاسونیک، جک کزی در نقش بلک تام، لزلی اوگامس در نقش Blind Al، تی جی میلر در نقش ویزل، مورنا باکرین در نقش ونسا، کارا سانی در نقش دوپیندر در کنار جولیان دنیسون، کوتسونا شیئوری و تری کروس حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی فیلم نیز برعهده دیوید لیچ، یکی از کارگردانان فیلم «جان ویک» (John Wick) که امسال «بلوند اتمی» (Atomic Blonde) را روی پرده داشت، کارگردانی قسمت دوم را برعهده دارد. وظیفه نوشتن فیلنامه نیز برعهده پاول ورنیک و رت ریس بوده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: