تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار بازی Vampyr با محوریت لندن قرن بیستم

توسط میلاد شجری در ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۰

استودیو دونت‌ناد اینترتیمنت ساعاتی پیش تریلر هنگام انتشار بازی موردانتظار Vampyr را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

عنوان Vampyr قرار است که در هفته جاری عرضه شود و استودیو بازی‌سازی دونت‌ناد اینترتیمنت (Dontnod Entertainment) و شرکت ناشرفوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) در جدیدترین اخبار بازی، تریلر هنگام انتشار این بازی را منتشر کردند که شامل تصاویر بیشتری از عنوان سوم شخص و تک نفره می‌شود و معرفی کوتاهی نیز از لندن قرن بیستم را ارائه می‌دهد. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده نمایید:

دریافت از وبسایت آپارات | تماشا در یوتیوب

وقایع بازی ومپایر در شهر لندن سال ۱۹۱۸ میلادی اتفاق می‌افتد و داستان درباره پروتاکونیستی به نام دکر جاناتان رید است که به تازگی به یک خون آشام تبدیل شده و موفق به کشف جوامع سری و فرقه‌های باستانی می‌شود که قصد به قتل رساندن وی را دارند. در این میان، شهروندان شهر لندن با بیماری بسیار کشنده‌ای مبارزه می‌کنند و رید که جراح و متخصص انتقال خونی مشهور است نیز ممکن است تنها راه حل آنان برای نجات باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این شخصیت می‌توانید ویدیو پشت صحنه اول بازی ومپایر را مشاهده کنید.

شهروندان شهر اندن به طریقی با یک دیگر در ارتباط هستند و می‌توانند بر روی روایت داستان بازی نیز تاثیر بگذارند. در این میان، رید نیز به عنوان یک خون آشام برای دست یابی به قدرت‌های جدید و تکامل نیاز به دسترسی خون تازه دارد اما هر انتخاب شامل عواقب مختلفی است. بازی دارای چهار منطقه است که هر یک دارای وضعیت سلامت و جمعیت خاص خود است که همین عمل خوردن خون دیگران را تبدیل به یک سیستم تکنیکی می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، شما می‌توانید نگاهی به ویدیو پشت صحنه سوم بازی بیاندازید. اگر شما به وصعیت سلامت و جمعیت یک منطقه صدمه جدی وارد کنید؛ هیولا‌ها آن منطقه را از بین خواهند برد و خالی از سکنه خواهد شد، البته این موضوع موجب به پایان رسیدن بازی و شکست شما نمی‌شود.

در انتها لازم به بیان است که پیش‌خرید بازی Vampyr دسترسی به بسته‌الحاقی The Hunters Heirlooms را برای شما میسر می‌کند که شامل دو اسلحه مخصوص، شمشیر Dragonsbane و اسلحه Barker می‌شود. این DLC همچنین شامل لباس فیزیکدان تاریک نیز می‌شود. گفته می‌شود که بعد از عرضه بازی، کاربران قادر به خرید این DLC به صورت جداگانه نیز خواهند بود.

بازی Vampyr در تاریخ پانزدهم خرداد‌ماه ۱۳۹۷ (۵ ژوئن ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. ساخت این عنوان قبل از اینکه در هفته گذشته به اتمام برسد یا به اصطلاح گلد شود، توسط استودیو دونت‌ناد اینترتیمنت تا بهار امسال تاحیر خورده بود. در تاریخ ۱۴ خرداد (یک روز قبل از عرضه رسمی) قرار است که در توییچ استریم زنده‌ای پخش شده و توسعه‌دهندگان دونت‌ناد اینترتیمنت به سوالات کاربران پاسخ خواهند داد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: