شایعه؛ عنوان بعدی از سری AC مشخص شد، Assassin’s Creed Odyssey [آپدیت شد]

توسط محمد کرماجانی در ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۱:۲۵

عنوان بعدی از سری محبوب AC ادامه‌ای مستقیم برای Assassin’s Creed Origins خواهد بود و با نام Assassin’s Creed Odyssey شناخته خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

براساس یک تصویر که در اینترنت دست‌به‌دست می‌شود عنوان بعدی سری Assassin’s Creed احتمالا مشخص شده است. کمی قبل‌تر در امروز یک عکس برای بازاریابی مربوط به عنوانی با نام Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد. براساس گفته‌های لیکر این نسخه ادامه مستقیمی بر Assassin’s Creed Origins بوده و ماجراهای Bayek را ادامه می‌دهد و احتمالا در یونان جریان خواهد داشت.

با اینکه عنوان بعدی از این سری فعلا معرفی نشده است اما مطمئن هستیم که محتوای بیشتری از Assassin’s Creed Origins شاهد خواهیم بود، با توجه به اینکه این عنوان DLCهای بیشتری دریافت می‌کند و بازیکنان خوشحال‌تر خواهند شد. E3 نزدیک است و باید ببینیم Ubisoft چیزی برای معرفی دارد یا خیر.

آپدیت

Kotaku اطلاعات بیشتری از این عنوان را منتشر کرده است. بازی مکانیک‌های نقش‌آفرینی بیشتری خواهد داشت و در این سال مالی منتشر خواهد شد:

شایعات درباره Assassin’s Creed بعدی چندماهیست که دست‌به‌دست می‌شود، بعضی‌ واقعی و بعضی غلط هستند. اما چیزی که ما از ژانویه تا به حال از منابع خودمان شنیده‌ایم این است که بازی در یونان جریان خواهد داشت و سری را با تغییرات بیشتری همراه می‌کند. در حالیکه Origins المان‌های نقش‌آفرینی شبیه به سری Witcher را به سری اضافه کرد، Odyssey حتی از این فراتر می‌رود. این منابع می‌گویند، برای اولین بار امکان انتخاب دیالوگ به بازی اضافه می‌شود. همچنین شما قادر خواهید بود بین شخصیت اصلی مرد یا زن یکی را انتخاب کنید. با این حال چیزهایی که ما شنیدیم عدم حضور شخصیت‌های Origins یعنی Bayek و Aya در این نسخه است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: