0 نظر

تاخیر Crackdown 3 هنوز تایید نشده است

توسط در6 ماه پیش
 

همانطور که در خبر‌های قبلی هم گفتیم پیش فروش Crackdown 3 کنسل شده و احتمالا تاخیر خواهد خورد. آقای Aaron Greenberg به تازگی چیز‌هایی در این رابطه روشن ساخته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به دنبال کنسل شدن پیش فروش بازی Crackdown 3 در آمازون، آقای Aaron Greenberg توییتی گذاشت برای تایید لغو پیش فروش در آمازون به دلیل یک مسئله فنی، با این حال حرفی راجع به کنسل شدن احتمالی بازی نزد. مدیر بازاریابی Xbox تایید می‌کند که بازی به طور کامل کنسل نشده است همان گونه که برخی گمان می‌کردند. همینطور حرفی در مورد تاخیر هم نزد، به‌نظر می‌آید احتمال دارد که بیشتر و بیشتر بازی در سال ۲۰۱۸ انتشار پیدا نکند. Crackdown 3 چندین بار تاخیر خورده است، مدیر انتشارات Xbox  Studios خانم Shannon Loftis تایید کرد که آخرین تاخیر برای پولیش بیشتر و بهتر شدن بازی بوده است.

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که یک بازی درست و با کیفیت را در زمان مناسب به دست مخاطبان برسانیم. Crackdown 3 به شدت بلندپروازانه‌ است و ما باید اطمینان حاصل کنیم که تجربه درستی در همه بخش‌های بازی، چه کمپین، چه چندنفره و چه چندنفره رقابتی، در اختیار گیمران قرار خواهد گرفت.

Crackdown 3 روی Xbox One و PC عرضه می‌شود.

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: تریلر رونمایی از بازی Streets of Rage 4
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر