بازی Team Sonic Racing برای نینتندو سوئیچ لو رفت

توسط افراسیاب در ۹ خرداد ۱۳۹۷ , ۲۲:۴۰

با تشکر از فروشگاه Walmart ما اکنون اطلاعات بیشتری از بازی Team Sonic Racing می‌دانیم. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

امروز فروشگاه آنلاین Walmart بازی Team Sonic Racing را لیست کرد که تا پیش‌ازاین ما از وجود چنین بازی‌ای خبر نداشتیم. بلافاصله نیز این بازی از صفحه برداشته شد.

بازی Team Sonic Racing بدون تاریخ‌انتشار دقیقی برای پلتفرم نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد. در این بازی ۱۵ شخصیت قابل بازی وجود دارد و مسابقات به‌صورت سه‌تیم چهارنفره تقسیم می‌شوند. از دیگر ویژگی‌های مهم آن قابلیت شخصی سازی وسیله‌نقلی خود است.

بازی Team Sonic Racing را می‌توان به‌صورت چند نفره بازی کرد. در این بازی ۱۲ بازیکن به‌صورت آنلاین می‌توانند با یکدیگر به مسابقه بپردازند و چهار بازیکن به‌صورت تقسیم پرده به چهار قسمت می‌توانند با یکدیگر بازی کنند. حالت جایزه بزرگ، حالت exhibition، حالت مدت‌محدود و حالت ماجراجویی تیمی در بازی تائید شده اند.

بازی به‌ این صورت شرح داده شده است:

به‌صورت تیمی مسابقه‌ دهید، به‌صورت تیمی برنده شوید. با قابلیت‌های مختلف به همتیمی‌هایتان کمک کنید، و رقیبانتان را از دور خارج کنید.

در صفحه Walmart حتی سه تصویر از بازی نمایش داده شده بود که در زیر می‌توانید مشاهده نمایید:

هنوز مشخص نیست که آیا «سگا» قصد انتشار بازی Team Sonic Racing را برای پلتفرم‌های دیگر دارد یا خیر. اما برای آن باید تا معرفی رسمی بازی صبر کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: