زمان برگزاری تست نهایی نقشه Sanhok بازی PUBG مشخص شد

توسط میلاد شجری در ۹ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۸:۴۰

شرکت PUBG Corp ساعاتی پیش زمان و تاریخ برگذاری چهارمین و آخرین تست نقشه Sanhok بازی PUBG را اعلام کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نقشه گرمسیری بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds یعنی Sanhok در جدیدترین اخبار بازی، برای یک تست دیگر و قبل از عرضه رسمی روی Experimental Test Server در دسترس قرار خواهد گرفت. این تست در آخر این هفته برگزار می‌شود و همانند تست‌های قبلی، در دسترس تمامی بازیکنانی قرار خواهد گرفت که بازی PUBG را روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در اختیار دارند. شرکت توسعه‌دهنده PUBG Corp این خبر را در صفحه بازی شبکه استیم منتشر کرد و عنوان کرد که این بتا در واقع تست نهایی این نقشه خواهد بود و اگر همه چیز طبق برنامه‌ پیش رود، ما شاهد عرضه نقشه سوم روی سرور‌های اصلی تا قبل از پایان ماه ژوئن خواهیم بود.

زمان برگزاری این تست از تاریخ پنج شنبه ۱۱ خردادماه ۹۷ (۱ ژوئن ۲۰۱۸) بوده و تا ساعات اولیه روز دوشنبه ۱۴ خردادماه ۹۷ (۴ ژوئن ۲۰۱۸) ادامه خواهد یافت. همانند تست‌های قبلی نقشه Sanhok، تمامی افرادی که بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds را روی شبکه استیم خریداری کرده باشند، می‌توانند به این تست دسترسی پیدا کنند؛ البته شما باید کلاینت Experimental Server را از استیم دانلود کنید.

این بتا در واقع چهارمین تستی است که برای نقشه Sanhok که پیش از این با نام Codename: Savage شناخته می‌شد، برگزار می‌شود. از زمان برگذاری تست اولیه تاکنون این نقشه دچار تغییرات زیادی شده است؛ از اضافه شدن چهار منطقه جدید گرفته تا تغییر نام تعدادی از مکان‌ها و بهبود‌‌های مختلف. زمانی که این نقشه روی سرور‌های اصلی بازی PUBG منتشر شود، شرکت PUBG Corp قصد دارد تا وسایل نقلیه و اسلحه‌های انحصاری مخصوص این نقشه را طی چند ماهه آینده معرفی کند؛ یکی از این محتویات جدید، خودرو سه چرخی به نام Tukshai است. شما می‌توانید درباره برنامه آینده توسعه‌دهنده روی شبکه استیم بیشتر بخوانید.

PUBG Sanhok Test #4

  • شروع: ۶:۳۰ روز جمعه ۱۱ خردادماه ۹۷ به‌وقت ایران
  • پایان: ۱۵:۳۰ روز دوشنبه ۱۴ خردادماه به‌وقت ایران

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds هم‌اکنون روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، اندروید و آی‌او‌اس در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: