تماشا کنید: بهبود چشمگیری در بازسازی بازی Dark Souls Remastered برای PC مشاهده می‌شود

توسط افراسیاب در ۸ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۰

نسخه جدید رایانه‌های شخصی بازسازی بازی Dark Souls Remastered بهبود قابل‌توجهی در خود داده است و دیگر از مشکلات نسخه اصلی، در آن خبری نیست. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

Dark Souls اول که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد، نتوانست رضایت طرفداران و مصرف‌کنندگان نسخه رایانه‌های شخصی را در پی داشته باشد. کنترلر کیبورد آن بسیار آزاردهنده عمل می‌کرد و هیچ تنظیمی برای کیفیت تصویر نداشت و نمی‌شد مدهای آن را به حالت دلخواه درآورد.

خوشبختانه به‌نظر می‌رسد که در نسخه بازسازی Dark Souls Remastered بسیاری از این مشکلات حل شده است و دارندگان رایانه‌های شخصی می‌توانند تجربه‌ای هم‌پای نسخه کنسول‌های آن داشته باشند.

این خبر به‌صورت مستقیم از طرف استودیو «دیجیتال فاندری» با انتشار یک ویدیو منتشر شد، که در این ویدیو به مقایسه بازی Dark Souls Remastered در دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان اکس می‌پردازد؛ که از همان ابتدا می‌توانید مناسب سیستم و سلیقه خود بازی را تنظیم کنید. اگر شما نسخه اصلی را در کامپیوتر خود بازی‌ کرده باشید، تماشای این ویدیو شما را قانع خواهد کرد که چه بهبودهای مناسبی در نسخه بازسازی اعمال شده است.

اگر سیستم شما توانایی اجرای بازی Dark Souls Remastered در حداکثر تنظیمات را داشته باشد، می‌توانید بهترین تجربه ممکن را از بازی کسب کنید، حتا بهتر از نسخه‌های کنسولی.

بازی Dark Souls Remastered هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل‌دسترس هستند.

در انتها می‌توانید ویدیو نام برده شده را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: