شرکت «کپکام» چالش های ماجراجویی «Monster Hunter:World»

رویداد جدید و چالش های ماجراجویی برای بازی Monster Hunter:World

توسط تمنا افلاکی در ۷ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۸:۵۵

شرکت «کپکام» رویداد جدیدی را به همراه چالش‌های ماجراجویی برای بازی Monster Hunter:World برنامه ریزی کرده و در لیست رایگان قرار داده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

شرکت «کپکام» اخیرا برای بازی فوق‌العاده مشهور اکشن خود یعنی «Monster Hunter:World» رویداد و چالش‌های جدیدی را برنامه‌ریزی و به‌روز‌رسانی کرده است.

این برنامه شامل همه‌ی چالش‌ها تا ۲۴ خرداد ( ۱۴ژوئن) است که می‌توانید مشاهده کنید:

همانطور که مشاهده می‌کنید اژدهای پیشکسوت Kulve Taroth به بازی برگشته است و تا ۱۰ خرداد (۳۱ مِی‌) در دسترس است. این رویداد شبیه به اولین رویدادی که رخ داد، محدود است.

علاوه بر این، برای جشن گرفتن قهرمانی «Monster Hunter:World» در Fukuoka یک بسته‌ی آیتم توزیع شده است. این بار این بسته با ۴۰ فلس سوشی، ۳۰ فلس سوشی بزرگ و ۱۰ Whetfish همراه است.

طبق معمول این بسته در کنار جایزه‌های log-in قرار گرفته است. فقط کافیست که وارد بازی شده و مثلث مربوط به این بسته را باز کنید.

اخیرا متوجه شدیم که بیش از ۸ میلیون کپی از این بازی به سراسر جهان فرستاده شده است.

خبر دیگر مربوط به بازی «Monster Hunter:World» این است که شرکت «کپکام» هفته پیش اعلام کرد کاربران نینتندو سوییچ در غرب برای بازی Monster Hunter XX بومی سازی دریافت خواهند کرد و نام این ورژن Monster Hunter Generations Ultimate خواهد بود.

در حال حاضر بازی «Monster Hunter:World» برای اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است.

تعدادی اسکرین‌شات از رویداد و چالش‌های جدید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید