تماشا کنید: تریلر World War Z سرازیر شدن زامبی‌ها در مسکو را نشان می‌دهد

توسط مهرداد تقی زاده در ۷ خرداد ۱۳۹۷ , ۲۱:۱۰

World War Z عنوان چهار نفره co-op شوتر الهام گرفته از رمان و فیلمی به همین نام است و تریلر جدید سرازیر شدن زامبی‌ها به شهر مسکو را نشان می‌دهد. با دنیای بازی همراه باشید.

ما چیز زیادی از این عنوان از دسامبر که اعلام شد نشیده بودیم تا اینکه دیروز Paramount Pictures یک تریلر جدید از گیم‌پلی بازی در مسکو جایی که در بازی زیاد به آنجا سفر می‌کنیم را انتشار داد.

اولین چیزی که در هر زمان بر روی صفحه‌نمایش دیده می‌شود  تعداد زیاد زامبی یا zekes است. صدها از آنها در موج‌هایی شبیه به ویروس به سمتتان سرازیر می‌شوند که تقریبا عقب نشینی غیر ممکن است. به همین دلیل من احتمال می‌دهم که انجام این بازی در آخرین تنظیمات نیاز به کامپیوتری قدرتمند دارد.

در World War Z برای دوری از ویروس شما در جان پناه‌هایی با تفنگ‌های انفجاری و سلاح‌های سرد هستید و یکی از کارکتر‌ها در ویدیو تبر در دست دارد، با تعداد زیادی دشمن که رو‌به‌رو می‌شوید نمی‌دانم چه قدر با سلاح سرد طول می‌کشد ولی می‌تواند سرگرم کننده باشد. ما همچنین نگاه‌مان سریع به یک zeke افتاد که لباس کامل SWAT بر تن داشت، انتظار می‌رود در بازی دشمنان گوناگون و Mini Boss‌هایی برای مبارزه باشند. برخی از انیمیشن‌ها یکم خشک به‌نظر می‌آمدند به خصوص زمانی که دشمنان می‌مردند و می‌افتادند.

انتظار می‌رود که World War Z در اواخر امسال عرضه شود.

در پایان می‌توانید تریلر را تماشا کنید:

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید