کارگردان برنده اسکار، ۲۵مین فیلم از سری «جیمز باند» را می‌سازد

توسط افراسیاب در ۵ خرداد ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۰

سرانجام کارگردان ۲۵امین قسمت از سری فیلم‌های «جیمز باند» مشخص شد. «دنی بویل» کارگردان برنده اسکار برای فیلم Slumdog Millionaire بر روی صندلی کارگردانی این فیلم خواهد نشست. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در کنار دنی بویل، حضور «دنیل کرگ» به عنوان ستاره، «باربارا بروکلی» و « مایکل ویلسون» به عنوان تهیه‌کنندگان این عنوان تائید شده اند. تهیه‌کنندگان فیلم در یک بیانیه از حضور بویل و کرگ در این فیلم بسیار ابراز خرسندی کرده اند. فیلمبرداری این فیلم که هنوز نام آن مشخص نیست، در ماه دسامبر مصادف با آذر شروع می‌شود و در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

آنها گفته‌اند:

بسیار مفتخریم دنی بویل، دنیل کرگ را در پنجمین نقش او به عنوان جیمز باند و ۲۵امین عنوان از فرانچایز کارگردانی خواهد کرد.

آنها ادامه می‌دهند:

فیلمبرداری در ماه دسامبر و در استودیو Pinewood Studios آغاز خواهد شد و با همکاری MGM و Universal در سراسر جهان توزیع می‌شود.

«سم مندز» وظیفه کارگردانی دو عنوان قبلی جیمز باند با عناوین Skyfall و Spectre را برعهده داشت. در سال ۲۰۱۶ او اظهار داشت قصد ندارد دنباله این فرانچیایز را بسازد. او گفت:

برای من مانند یک سفر باورنکردنی بود. با هر ثانیه از آن عشق ورزیدم. اما فکر می‌کنم نوبت کس دیگری است. می‌خواهم داستان شخصیت‌های جدیدی را روایت کنم.

در کنار Slumdog Millionaire، بویل فیلم‌های مطرح دیگری همچون ۱۲۷ Hours، Trainspotting و Steve Jobs را کارگردانی کرده است.

۲۵ امین فیلم جیمز باند در ۱۷ آبان ۱۳۹۸ اکران خواهد شد. این فیلم پنجمین فیلم دنیل کرگ در نقش مامور ۰۰۷ است. فیلم‌های Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall, و Spectre به ترتیب عناوینی هستند که دنیل کرگ در آنها حضور داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: