روند بازی Death Stranding به همکاری چند نفره بین بازیکنان نیازمند است

روند بازی Death Stranding به همکاری چند نفره بین بازیکنان نیازمند است

توسط مسعود فقیه در ۵ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۰

آقای «مدس میکلسن» (Mads Mikkelsen) بازیگر سرشناسی که در بازی Death Stranding نقش ایفا می‌کند. جزییاتی را پیرامون بازی منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

بازی Death Stranding تازه‌‌ترین ساخته بازی‌ساز ژاپنی آقای «هیدئو کوجیما» است که تاکنون به طور دقیق اطلاعاتی درباره سبک و گیم‌پلی آن منتشر نشده است.

با این همه بر اساس تازه‌ترین اخبار بازی، آقای «مدس میکلسن» بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی با مجله سینمایی «توتال فیلم» (Total Film) در ضمن صحبت‌هایش در مورد فـرآیند موشن‌کپچر، نکته‌ای را درباره‌ی چگونگی گیم‌پلی بازی بیان کرده است.

صحبت‌های آقای «میکلسن»:

اندکی سورئال به نظر می‌رسد زیرا هیچ چیزی به وضوح و قاطعیت وجود ندارد. ما همه کار می‌کنیم. موشن‌کپچر هست. اما استوری برد بسیار دقیق و عالی طراحی شده است. کوجیما سعی می‌کند تا داستان و صحنه‌ای که قرار است بازی کنم را بار‌ها برای من توضیح بدهد و من هم تصور می‌کنم که توضیحاتش را متوجه شده‌ام. ولی بعدتر اتفاقی در روند داستان می‌افتد و من دوباره هیچی از آن سر در نمی‌آورم. این عنوان بسیار پیچیده، دیوانه‌وار و بسیار زیبا است.

آقای «میکلسن» در ادامه اشاره می‌کند در حالیکه چیز زیادی از بازی Death Stranding  نمی‌داند اما همان اندکی که از روند بازی دیده است را خار‌ق‌العاده خواند.

گفته‌های آقای «میکلسن» درباره روند بازی Death Stranding:

مفهوم کلی نحوه انجام بازی، تا آنجایی که من فهمیدم به گونه‌ای است که نیازمند همکاری بین بازیکنان در سایر نقاط جهان است.من تاکنون چیزی مشابه آن را ندیده‌ام.

چندی پیش هم آقای «نورمن ریداس» (Norman Reedus) بازیگر دیگری که در بازی Death Stranding نقش ایفا می‌کند، نکاتی را درباره بازی آشکار کرد. ایشان اظهار داشتند این عنوان از المان‌های رسانه‌های اجتماعی بهره خواهد برد.

با همه این تفاسیر نمی‌توان به صحبت‌های این بازیگران استناد کرد زیرا که چندان از بازی‌های رایانه‌ای سر در‌نمی‌آورند. از این رو باید منتظر رویداد E3 2018 باشیم تا نگاه دقیق و عمیقی به تازه‌ترین اثر «کوجیما» داشته باشیم. همان‌طور که پیش‌تر شرکت «سونی» وعده داده بود تا از چهار عنوان بزرگ به طور اختصاصی در هنگام کنفرانس خود رونمایی کند که یکی از آن چهار عنوانِ وعده داده شده بازی Death Stranding خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: