بسته‌الحاقی عنوان «بتلفیلد ۱» به نام In the Name of the Tsar به مدت محدودی رایگان شد

توسط محمد کرماجانی در ۴ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۷:۳۶

«الکترونیک آرتز» تصمیم گرفته است تا یکی از بهترین بسته‌های‌الحاقی عنوان «بتلفیلد ۱» یعنی In the Name of the Tsar را برای مدت محدودی به شکل رایگان در اختیار گیمرها قرار دهد. با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی قبل در این ماه بسته‌الحاقی دیگری با نام They Shall Not Pass برای «بتلفیلد ۱» و همچنین محتوایی با عنوان Dragon’s Teeth برای «بتلفیلد ۴»، رایگان شده بودند اما حالا این دو پیشنهاد به پایان رسیده‌اند و با پیشنهاد‌های جدیدی جایگزین شده‌اند.

امروز «الکترونیک آرتز» اعلام کرد In the Name of the Tsar محتوای اضافی عنوان «بتلفیلد ۱» به شکل کاملا رایگان برای تمام کسانی که علاقه‌مند هستند در دسترس است. این محتوا شامل ارتش روسیه، ۶ نقشه جدید، اسلحه‌های جدید است.

این پیشنهاد برای هردو فروشگاه آمریکا و اروپا پلی‌استیشن در دسترس است. همچنین شما می‌توانید از لینک زیر نسخه اکس‌باکس وان را نیز دریافت کنید.

برای کاربران «بتلفیلد ۴» نیز بسته Final Stand در نظر گرفته شده است که به عنوان بخشی از همین پیشنهاد به شکل کاملا رایگان در اختیار بازیکنان قرار گرفته. و باز هم در هردو فروشگاه اروپا و آمریکا پلی‌استیشن و همچنین اکس‌باکس استور موجود است.

هردوی این پیشنهادات برای کاربران رایانه‌های شخصی نیز موجود هستند و از طریق پلتفرم Origin قابل خریداری هستند. (Tsar, و Final Stand). اگر نمی‌دانید باید بگوییم که این بسته‌ها برای همیشه در اکانت شما باقی خواهند ماند و حتی اگر بازی را در اختیار ندارید می‌توانید این بسته‌ها را دانلود کرده و بعدا از آنها استفاده کنید.

«الکترونیک آرتز» در حال حاضر این پیشنهاد را بصورت رسمی معرفی نکرده است و به همین دلیل نمی‌دانیم که تا چه مدتی این پیشنهاد برقرار خواهد بود.

در اخبار دیگری از سری «بتلفید» شما می‌توانید اولین نمایش‌ها و جزئیات از عنوان Battlefield V را مشاهده کنید:

(تماشا کنید: اولین تریلر از بازی Battlefield V به نمایش درآمد)-(«دایس» برای نسخه PC عنوان Battlefield V با «انویدیا» همکاری خواهد کرد)

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: