نقدها و نمرات ریسمتر Dark Souls منتشر شد

توسط تارخ ترهنده در ۴ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۰۰

اولین باری که بازی Dark Souls دنیا و بازیکنان آن را دیوانه‌ی خود کرد، به ۷ سال پیش یعنی سال ۲۰۱۱ میلادی برمی‌گردد و امروز، ریمستر این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی و یارانه‌های شخصی منتشر می‌شود؛ در ادامه با نقدها و نمرات ریسمتر Dark Souls همراه دنیای بازی باشید.

بالاخره امروز طرفداران سری DS می‌توانند ریمستر اولین بازی در این سری را روی اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی تجربه کنند. دارندگان کنسول نینتندو سوییچ نیز برای تجربه این ریمستر می‌بایست تا تابستان سال جاری صبر کنند؛ لازم ذکر است که تاریخ انتشار دقیق ریسمتر Dark Souls برای کنسول سوییچ در تابستان مشخص نشده است.

دو هفته پیش، تست شبکه (Network Test) بازی روی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ برگزار شد و این تست شبکه برای نسخه سوییچ بازی نیز پیش از انتشار آن در نظر گرفته شده است؛ البته هم‌چون تاریخ انتشار نسخه سوییچ بازی، تاریخ برگزاری تست مذکور نیز هنوز مشخص نیست.

یکی از نکات مثبت ریسمتر Dark Souls عملکرد بازی در شهر Blighttown است. در نسخه اصلی و در این شهر، بازیکنان با افت نمره فریم‌‌های شدیدی مواجه می‌شدند که هم‌اکنون عملکرد بازی در این شهر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو با ۶۰ نمره فریم بسیار روان است.

در ادامه نقدها و نمرات ریسمتر Dark Souls روی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی را می‌توانید مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: