بازی Kingdom Come: Deliverance

امسال منتظر به‌روز رسانی و چهار DLC داستانی برای بازی Kingdom Come: Deliverance باشید

توسط کسری نیاول در ۴ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۶

شرکت Warhorse توسعه‌دهنده بازی Kingdom Come: Deliverance برنامه‌های خود برای پشتیبانی از این بازی در امسال و سال آینده را مشخص کرده است. این پشتیبانی برای بازی شامل DLCهای قابل خریداری داستانی و هم‌چنین به‌روزرسانی‌های رایگان خواهد بود که ویژگی‌های جدیدی را به بازی اضافه خواهند کرد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اولین DLC داستانی، From the Ashes نام دارد که تابستان امسال عرضه می‌شود. در این داستان بازیکن به کمک یک دهکده متروکه خواهد آمد. در طی ۱۲ ماه آتی، سه DLC دیگر برای این بازی عرضه خواهد شد. Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon، Band of Bastards و A Woman’s Lot این سه DLC خواهند بود. A Woman’s Lot برای کسانی که در جمع‌آوری بودجه برای ساخت بازی کمک کرده بودند، رایگان خواهد بود. قیمت‌ها و تاریخ دقیق عرضه این DLC ها هنوز تعیین نشده است.

همان‌طور که پیش‌تر نیز گفته شد، بازیکنان می‌توانند به به‌روز رسانی‌های رایگان که حالت‌های درگیرانه، مسابقه‌ای و پشتیبانی از شخصی‌سازی را شامل می‌شود، امیدوار باشند. Warhorse همچنین Combat Academy و یک‌سری ویدیو از نحوه ساخت بازی که برای حمایت‌کنندگان اولیه رایگان است را به‌زودی منتشر خواهد کرد.

انتظار می‌رود که اطلاعات اولیه درباره From the Ashes در نمایشگاه E3 که در لس‌آنجلس برگذار خواهد شد، منتشر شود. در حال حاضر این بازی برای رایانه‌های شخصی روی شبکه استیم قابل خریداری است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: