«نینتندو» نسخه بدون Dock کنسول سوئیچ را در ژاپن عرضه کرده است

«نینتندو» نسخه بدون Dock کنسول سوئیچ را در ژاپن عرضه کرده است

توسط مسعود فقیه در ۴ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۵۵

شرکت «نینتندو» (Nintendo) این امکان برای کابران کشور ژاپن فـراهم کرده است تا از بین دو نسخه‌ استاندارد و بدون Dock کنسول سوئیچ دست به انتخاب بزنند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این نسخه‌ی جدید کنسول سوئیچ، Switch 2nd Unit set نام دارد و بازار هدف آن مشتریانی است که یک کنسول سوئیچ و Dock در خانه دارند و به دلایلی به فقط به یک کنسول دستی سوئیچ نیاز دارند.

بیانه‌ی شرکت نینتندو، شرایطی که ممکن است Switch 2nd Unit Set به کار آید را شرح می‌دهد. زمانی که دوست دارید با این کنسول بازی کنید ولی یکی از اعضای خانواده یا شخص دیگری با کنسول شما در حال بازی است یا هنگامیکه قصد بازی رقابتی با دیگران را دارید یا یک علت ساده‌تر شما فقط یه کنسول بازی مختص به خودتان را می‌خواهید.

نسخه‌ی Switch 2nd Unit برای افرادی که تمایلی به استفاده از Dock و تجربه بازی از طریق تلویزیون ندارند و قصد آن را دارند تا از آن به عنوان یک کنسول‌دستی محض استفاده کنند با توجه به قیمت کمتر آن نسبت به نسخه استاندارد، انتخاب خوبی به نظر می‌رسد.

محتویات باندل Switch 2nd Unit Set

بنابر اظهارات Nintendo، محتویات باندل Switch 2nd Unit شامل: یک Switch Tablet، کنترلر Joy-Con چپ و راست و بندها است و قیمت آن بدون احتساب مالیات ۲۴/۹۸۰ یوآن، معادل ۱۷۰ یورو که  ۳۴ یورو از باندل استاندارد کنسول Switch ارزان‌تر است.البته در صورت خرید این باندل باید قید کابل HDMI و Joy-Con Grip و آداپتور AC را بزنید. بجای آداپاتور رسمی می‌توانید از یک کابل سازگار با USB-C برای شارژ کنسول استفاده کنید.

در حال حاضر نشانه‌هایی مبنی بر عرضه‌ی Switch 2nd Unit Set برای بازار‌های غربی مشاهده نشده است‌ ولی به قطعیت نمی‌توان گفت که هیچ‌گاه این نسخه جدید برای بازار کشور‌های غربی عرضه نخواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید