Petra نقشه جدید بازی overwatch

نقشه جدید بازی «اورواچ» به نام Petra رونمایی شد

توسط تمنا افلاکی در ۲ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۰

بازی «اورواچ» در جدیدترین تریلر خود به سمت اردن می‌رود تا نقشه Deathmatch پیش رو خود یعنی Petra را به نمایش گذارد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.یکی از بهترین نکات بازی «اورواچ» از شرکت «بلیزارد» ( Blizzard ) این است که توانایی توسعه و ثبت مکان‌های خارجی در ترکیب محل‌های نقشه‌ها را دارد. طرفداران تاریخ اردن از وارد شدن Petra به نقشه هیجان‌زده خواهند شد. نقشه جدید Deathmatch برای بازی Overwatch اولین رونمایی خود را با تریلر اختصاصی‌اش دریافت کرد. با اینکه هنوز مشخص نشده است که چه زمانی این نقشه به صف بازی اضافه خواهد شد اما، تحت تاثیر جلوه‌های بصری این تریلر قرار نگرفتن کمی سخت است.

همانطور که می‌توانید در تریلر Petra ببینید، اینگونه به‌نظر می‌رسد که این نقشه جدید از یکی از فیلم‌های «ایندیانا جونز» بیرون کشیده شده است و البته دلایل عادلانه‌ای نیز دارد، این شهر با تاریخ خود الهام بخش بسیاری از فیلم‌ها بوده است.

Petra که در اردن، یکی از شهرستان‌های معان، اتفاق می‌افتد کمی تکنولوژی را با باستانی بودن ترکیب کرده است. تجهیزات نظامی به عنوان زینت اتاق‌ها، همراه با معماری زیبا و دیوارهای سنگی به تصویر کشیده دیده می‌شود .بهتر از آن، نقشه در دریایی از شن یا رنگ‌های قهوه‌ای گم نمی‌شود، Petra با رنگ‌های آبی و سبز نمایان می‌شود تا پس زمینه‌ای از آینده به نقشه ببخشد.

با توجه به تریلر منتشره شده، توضیح کوتاهی در مورد این نقشه و چگونگی کار کردن آن داده شده است:

گروهی از باستان شناسان پروژه حفاری و حفاظت را در میان خرابه‌های Petra شروع کرده‌اند، نقشه Deathmatch جدیدی که تمام قهرمانان را به حال خود می‌گذارد، آنها باید در مقابل یکدیگر مبارزه کنند و یکدیگر را حذف کنند تا یکی از آن‌‌‌ها امتیاز کافی برای بردن مسابقه را جمع‌آوری کند. این مسابقات در مناظر باشکوه Petra اتفاق می‌افتد، از ارتفاعات تا راه‌های پیچ در پیچ و غارهای عمیق.

از لبه‌های ترسناک گذر کنید اما مواظب باشید که سقوط نکنید! یک پل ویران شده در طول نقشه گسترش یافته است که می‌تواند هر لحظه فرو بریزد و گودال زیر پل را نمایان کند. پریدن روی لایه‌ی سبز پرش، شما را به سمت مراحل بالاتر جلو می‌برد و امکانات استراتژی جدیدی را برای شما باز می‌کند…

در واقع این اولین بار نیست که کلمه Petra را در بازی «اورواچ» می‌بینیم، چند روز پیش خبری منتشر شد که اعلام کرد این نقشه را در آینده‌ای نزدیک خواهیم دید. علاوه بر این، در رویداد سالگرد بازی Overwatch ۲۰۱۸ یعنی در آخر هفته آینده ورژن افسانه‌ای (Legendary) معرفی خواهد شد. ورژنی از بازی که با ۱۵ لباس جدید همراه خواهد بود.

بازی Overwatch در سال ۲۰۱۶ برای رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه شد.

شما می‌توانید این تریلر را در زیر مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: