تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی بازی Green Hell

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی بازی Green Hell

توسط مسعود فقیه در ۲ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۹:۵۵

استودیو بازی‌سازی مستقل Creepy Jar چندین روز پیش ویدیویی را از بازی Green Hell در سبک شبیه‌ساز بقا منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای‌ بازی همراه باشید.

بازی Green Hell بازیکن را به جنگل‌های بارانی ناشناخته‌ی آمازون می‌برد. در این عنوان نه تنها باید با خطراتی که محیط جنگلی بازی وجود دارد، مبارزه کنید بلکه با تاثیرات تنهایی بر ذهن نیز باید مقابله کنید.

در نگاه اول بازی Green Hell، به بازی The Forest شباهت دارد، البته با این تفاوت که در آن خبری از دشمنان جهش‌یافته‌‌ی آدم‌خوار و دست‌ساخته‌های عجیب و غریب نیست. با نگاهی عمیق‌تر به بازی «جهنم سبز» می‌توان دریافت که بعد شبیه‌سازیِ بقا در آن اهمیت به سزایی دارد.

در تریلر گیم‌پلی بازی که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید. با نحوه مدیریت سیستم کوله‌پشتی بازی و ساز‌و‌کار زنده‌ماندن در بازی به صورت عملی آشنا خواهیم شد. بررسی اعضای مختلف بدن از جهت میزان آسیب‌دیدگی از دیگر ویژگی‌هایی است که این عنوان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. ارزش‌غذایی، مواد خوراکی موجود در محیط بازی با یکدیگر متفاوت است، هر ماده غذایی میزان مختلفی از پروتئین، کربوهیدرات، چـربی و آب در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. بازی از این منظر پیچیده به نظر می‌رسد. نکته‌ دیگری که در بازی شاهد آن هستیم نحوه درمان زخم عفونی است که برای درمان آن در جنگل باید به دنبال یک نوع کرم باشید. رابط گرافیکی بازی نیز از طریق دفترچه‌ و ساعت هوشمندی که همراه کارکتر بازی است در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد.

در پایان اشاره می‌گردد بازی Green Hell در زمانی نامشخص در تابستان سال ۲۰۱۸ میلادی از طریق حالت «دسترسی اولیه» (Early Access) شبکه استیم برای پلفترم‌های رایانه‌‌های شخصی منتشر خواهد شد. طبق اطلاعاتی نیز که در صفحه استیم این بازی نوشته شده است. مدت زمان این حالت دسترسی اولیه سه ماه خواهد بود. در ادامه می‌توانید بیست دقیقه از  تریلر گیم‌پلی این عنوان همراه با توضیحات یکی از سازندگان بازی را تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید