به‌زودی تاریخ انتشار بازی Days Gone مشخص می‌شود

توسط افراسیاب در ۲ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۵:۱۰

طبق صحبت‌های یکی از توسعه‌دهندگان بازی Days Gone، به زودی اطلاعات بیشتری از عنوان انحصاری موردانتظار پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد و تاریخ دقیق انتشار بازی در سال ۲۰۱۹ مشخص می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

مدت زیادی از انتشار خبر تاخیر انتشار بازی Days Gone از سال ۲۰۱۸ به ۲۰۱۹ نمی‌گذرد که «بند استودیو» نوید انتشار اطلاعات مفصل از بازی جهان‌باز آخرزمانی و زامبی‌محور خود در آینده نزدیک داد.

در طول رویداد PlayStation event سایت Screen Rant یک مصاحبه با کارگردان استودیو بند استودیو آقای «کریس ریز» داشت، که در آن آقای ریز از انتشار اطلاعات بیشتر بازی و تاریخ دقیق عرضه بازی گفت:

به زودی اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر خواهد شد.

آقای ریز هیچ حرف اضافه‌ای در این مورد نزد اما همینکه بدانیم به زودی قرار است بیشتر درمورد بازی Days Gone بدانیم، هیجان انگیز است.

به نظر ما منظور او از عبارت «به‌زودی» می‌تواند رویداد E3 2018 باشد، چرا که کمتر از سه هفته دیگر آغاز خواهد شد و چه جایی بهتر از نمایش زنده کنفرانس «سونی» برای اطلاعات بیشتر از این بازی انحصاری. اگرچه هنوز سونی حضور بازی Days Gone را در این رویداد تائید نکرده است و این بازی جزو چهار عنوان بزرگ سونی در کنار Death Stranding، Ghost of Tsushima، Spider-Man و The Last of Us Part 2 که سونی در کنفرانس خود بر آنها تمرکز می‌کند نمی‌باشد، اما نمایش بازی به همراه اطلاعات مفصل و تاریخ انتشار دقیق بازی می‌تواند یک غافلگیری از طرف سونی باشد که در این رویداد زیاد اتفاق می‌افتد.

به زودی در رویداد E3 2018 خواهیم فهمید، کنفرانس سونی در ۲۱ خرداد ساعت ۵:۳۰ به وقت ایران برگزار خواهد شد. بازی Days Gone به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد و نسخه پیش‌خرید آن هم‌اکنون قابل خریداری است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: