مایکل کیتون در دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming حضور داد

توسط میلاد شجری در ۱ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۰

گزارشی جدید حاکی از آن است که مایکل کیتون برای ایفای نقش دوباره شخصیت والچر در دنباله Spider-Man: Homecoming حضور خواهد یافت؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز صبح بود که در خبری اعلام کردیم جک جیلنهال در حال مذاکره برای ایفای نقش شخصیت میستریو در دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، وبسایت ورایتی اعلام کرده است که مایکل کیتون دوباره نقش شخصیت والچر را در دنباله فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) محصول استودیو مارول (Marvel Studios) ایفا خواهد کرد. آیا این بدان معنی است که ما سرانجام شاهد حضور گروه The Sinister Six روی پرده‌های سینما خواهیم بود؟ گزارش ورایتی همچنین اشاره می‌کند که شرمت مارول در حال تستگیری از بازیگران زن بیست ساله برای نقشی در این فیلم است.

در اخر فیلم Spider-Man: Homecoming شاهد این بودیم که شخصیت ادرین تومس با هنرنمایی مایکل کیتون در زندان با شخصیت مک گارگن با هنرنمایی مایکل ماندو روبه‌رو می‌شود که به او می‌گوید پسری (مردعنکبوتی) را در بیرون از زندان خواهان دیدار (احتمالا کشتن) وی است را می‌شناسد. البته تومس از فاش کردن هویت پیتر پارکر خودداری می‌کند؛ شاید بخاطر نجاتش از او قدردان است یا می‌خواهد که خودش به حسب او برسد. مک گارگن برگرفته از دیگر شخصیت کامیک‌ اسپایدی به نام The Scorpion است که او نیز یکی از اعضای برجسته گروه The Sinister Six می‌باشد.

کوین فیگی که ریاست استودیو فیلم‌سازی مارول را برعهده دارد، تایید کرد که دنباله سال ۲۰۱۹ فیلم Homecoming قرار است که شخصیت پیتر پارکر یا همان مرد عنکبوتی را خارج از کشور آمریکا و به قاره اروپا و شهر لندن خواهد برد که انعکاسی از پیامد‌های جهانی دوم فیلم Avengers: Infinity War و Avengers 4 را بنمایش خواهد گذاشت. نویسندگان فیلم Spider-Man: Homecoming یعنی کریس مک‌کنا و اریک سامرز قرار است که نویسندگی فیلنامه دنباله را برعهده گیرند و جان واتس نیز به عنوان کارگردان دوباره باز خواهد گشت.

دنباله فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) که به گفته کوین فیگی قرار نیست Homecoming 2 نام گیرد، برای اکران در تاریخ ۱۴ تیرماه ۹۸ (۵ جولای ۲۰۱۹) برنامه‌ریزی شده است. چندی پیش تام هالند در خبری نیز تایید کرد که قسمت سوم فیلم نیز در حال ساخت است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: