تریلر جدید ایستگاه فضایی «INSOMNIA: The Ark»

تماشا کنید؛ تریلر جدید INSOMNIA: The Ark دنیای بازی را نشان می‌دهد

توسط تمنا افلاکی در ۱ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۰

تریلر جدید بازی در پیش رو در سبک نقش آفرینی یعنی INSOMNIA: The Ark فروریختن یک ایستگاه فضایی در Seams را نشان می‌دهد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.توسعه‌دهنده‌ی روسیه‌ای یعنی استودیو «مونو» (MONO) تریلری را به اشتراک گذاشت که به کاوش در دنیای ویران بازیِ در پیش روی‌شان در سبک نقش آفرینی INSOMNIA: The Ark می‌پردازد.

این تریلر نسبت به تریلری که در اسفند ماه گذشته منتشر شد محیط بیشتری از بازی INSOMNIA: The Ark را به نمایش می‌گذارد. این بازی در ایستگاه فضایی به نام Object 6 که مربوط به زمان آینده است اتفاق می‌افتد. این ایستگاه فضایی به دنبال جایی جدید برای زندگی و سکونت نسل بشریت است. به‌نظر می‌رسد که ماموریت ۴۰۰ ساله این ایستگاه فضایی مشکوک، این است که خراج خود را با گرفتن قطعاتی که به سرعت در فضا حرکت می‌کنند و شورش‌هایی که در خیابان اتفاق می‌افتند تامین می‌کند.

آهنگی که در طول تریلر پخش می‌شود در تضاد با این تصاویر متروک است. یک آهنگ جَز شاد از خواننده روسیه‌ای Leonid Utyosov، که وقتی ترجمه می‌شود دقیقا فضا و شرایط ایستگاه Object 6 را با جملاتی مثل (( با اینکه تمام گروه روی عرشه هستند و با اینکه تنها موتور از بین رفته است، باز هم می‌توانیم ادامه دهیم.)) توصیف می‌کند. با اینکه آهنگ شاد است اما به طور قطع وضعیت این دنیای مرموز را نشان می‌دهد.

چندین سال پیش یک گروه در Kickstarter برای INSOMNIA: The Ark شروع به کار کرد. این گروه بیان کرده است که این بازی برای رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس عرضه خواهد شد اما، صفحه استیم ( Steam ) مربوطه، تنها نیازمندی‌های سیستم برای رایانه‌های شخصی را به اشتراک گذاشته است.

بازی اواخر امسال عرضه خواهد شد اما تاریخ مشخصی برای عرضه مشخص نشده است. می‌توانید دنیای ویران و متروک این بازی را از طریق این ویدیو مشاهده کنید:

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید؛ تریلر جدید INSOMNIA: The Ark دنیای بازی را نشان می‌دهد”

  1. courier-6 گفت:

    بازی به طرز مشکوک و شدیدی منو یاد Fallout میندازه. یجورایی کپی پیست هستن بعضی کارها. مث همین موسیقی قدیمی و البته ساختار خونه ها و لوازمش و البته اون ربات هاش. امیدوارم آبکی در نیاد بعد این همه تبلیغ

    ۰ ۰