جک جیلنهال در حال مذاکره برای حضور در دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming است

توسط میلاد شجری در ۱ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۹:۴۰

گزارشی جدید حاکی از آن است که جک جیلنهال قرار است نقش شخصیت میستریو را در دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming ایفا کند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

وبسایت هالیوود ریپورتر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون اعلام کرد که جک جیلنهال، بازیگر فیلم‌های Nightcrawler و Okja، به دنبال وارد شدن به دنیای فیلم‌های ابرقهرمانی است و بنا بر گزارشات، در حال مذاکره برای ایفای نقش یکی از شرور‌های دنیای مارول در دنباله «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) محصول استودیو مارول (Marvel Studios) یعنی میستریو است. این بازیگر سابقه زیادی برای بازی کردن در نقش یک شخصیت کامیکی را داشته است اما موفق نشده است؛ او برای جایگزینی نقش توبی مگوایر در فیلم «مرد عنکبوتی ۲» (Spider-Man 2) که مصدوم شده بود و همچنین فیلم «بتمن آغاز می‌کند» (Batman Begins) تست شده بود. حتی در زمانی نیز شایعه شده بود که او نقش ریک فلگ را در فیلم «جوخه انتحار» (Suicide Squad) ایفا خواهد کرد که سرانجام منتفی شد. چندی پیش نیز شایعه‌ای از جایگزینی جیلنهال به جای بن افلک در فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز در دنیای سینمایی دی‌سی خبر می‌داد که با حضور وی در دنیای سینمایی ماورل، این شایعه نیز منتفی خواهد شد.

شخصیت میستریو چندین بازگویی متفاوت در دنیای کامیکی مارول داشته است؛ اولین‌بار او با نام Quentin Beck در کامیک The Amazing Spider-Man #۱۳ سال ۱۹۶۴ میلادی حضور یافت. بک یک جادوگر جلوه‌‌های ویژه در هالیوود بود که از توانایی‌های خود برای تبدیل شدن به یک ابرشرور استفاده می‌کرد و شخصیت تینکرر (که در فیلم Spider-Man: Homecoming توسط مایکل چرنوس نقش وی ایفا شد) نیز لباس معروف او را طراحی و ساخت. میستریو زمانی یکی از اعضای برجسته گروه The Sinister Six بود و همچنین در نسخه‌های مختلفی نیز وجود داشته است؛ دانیل برکارت، فرانسیس کلوم و نسخه آمریکایی-آفریقایی که با نام Mysterion شناخته می‌شد.

کوین فیگی که ریاست استودیو فیلم‌سازی مارول را برعهده دارد، تایید کرد که دنباله سال ۲۰۱۹ فیلم Homecoming قرار است که شخصیت پیتر پارکر یا همان مرد عنکبوتی را خارج از کشور آمریکا و به قاره اروپا و شهر لندن خواهد برد که انعکاسی از پیامد‌های جهانی دوم فیلم Avengers: Infinity War و Avengers 4 را بنمایش خواهد گذاشت. نویسندگان فیلم Spider-Man: Homecoming یعنی کریس مک‌کنا و اریک سامرز قرار است که نویسندگی فیلنامه دنباله را برعهده گیرند و جان واتس نیز به عنوان کارگردان دوباره باز خواهد گشت. دنباله فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» (Spider-Man: Homecoming) که به گفته کوین فیگی قرار نیست Homecoming 2 نام گیرد، برای اکران در تاریخ ۱۴ تیرماه ۹۸ (۵ جولای ۲۰۱۹) برنامه‌ریزی شده است. چندی پیش تام هالند در خبری نیز تایید کرد که قسمت سوم فیلم نیز در حال ساخت است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: