تاریخ انتشار بروزرسانی Operation Para Bellum بازی Rainbow Six Siege مشخص شد

توسط میلاد شجری در ۱ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۶:۴۰

بروزرسانی Operation Para Bellum بازی Rainbow Six Siege قرار است در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه شود؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) در جدیدترین اخبار بازی، اعلام کرد که آپدیت Operation Para Bellum بازی Rainbow Six Siege در ماه آینده میلادی منتشر خواهد شد و بازیکنان دلیل دیگری برای ادامه تجربه این عنوان شوتر آنلاین و چندنفره خواهد داد. در کنار این خبر نیز ویدیو جدیدی از این آپدیت منتشر شده است که تصاویری از پو اپراتور و یک نقشه جدید بازی را بنمایش می‌گذارد. در ادامه شما می‌توانید این ویدیو را مشاهده نمایید:

دریافت از وبسایت آپارات

آپدیت Operation Para Bellum شامل یک نقشه جدید به نام ویلا در کنار دو اپراتور ایتالیایی جدید به نام‌های Alibi و Maestro می‌شود. اپراتور Alibi یک سرباز نفوزی مختصص است که می‌تواند سه هولوگرام برای گیج کردن و علامت زدن دشمنان با خود حمل کند. اپراتور Maestro نیز دارای یک پناهگاه دستی و قابل کنترل از راه دور است که ضد گلوله بوده و از طریق آن می‌توان میان دود را دید و لیزر‌های کم قدرت شلیک کرد؛ این پناهگاه فقط بوسیله مواد منفجره، نابود کردن مکانی که روی آن قرار گرفته و چکش اپراتور Sledge قابل نابود شدن است. این بروزرسانی جدید همچنین سیتسم Pick & Ban را معرفی می‌کند که به بازیکنان اجازه بن تعدادی از اپراتور‌های گروه مقابل از قرار گرفتن در بازی را می‌دهد. این قابلیت جدید رقابت در بازی را به مرحله جدیدی خواهد برد. در ادامه لیستی از دیگر محتویات بروزرسانی Operation Para Bellum قابل مشاهده است:

  • دوربین‌های ضدگلوله قابل انعطلاف
  • انیمیشن Counter Defuser جدید
  • بهبود‌های مربوط به Dropshotting
  • بهبود‌های مربوط به ناهماهنگی دوربین اسلحه‌ها
  • مدیریت جدید ابزار مشاهده
  • بهبود سرعت اپراتور‌ها
  • باف شدن اپراتور Echo
  • باف شدن نقشه Clubhouse

در انتها لازم به بیان است که بازیکنان پلتفرم رایانه‌های شخصی هم‌اکنون از طریق سرور‌های تست بازی Rainbow Six Siege به این آپدیت دسترسی دارند. بازی Rainbow Six Siege در اواخر سال ۲۰۱۵ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: