«اپیک گیمز» از جایزه صد‌میلیون دلاری تورنمنت بازی Fortnite رونمایی کرد

«اپیک گیمز» از جایزه صد‌میلیون دلاری تورنمنت بازی Fortnite رونمایی کرد

توسط مسعود فقیه در ۱ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۰:۱۰

بازی Fortnite نیز به جهان ورزش‌های الکترونیک پیوست. شرکت «اپیک گیمز» (Epic Games) امروز اعلام کرد، جایزه فصل آتی مسابقات صد میلیون دلار خواهد بود؛ در ادامه با ‌دنیای‌بازی با همراه باشید.

شرکت اپیک‌ گیمز در خبری که در سایت خود منتشر کرد .اعلام داشت برای مسابقات فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ بازی Fortnite جایزه‌ای به مبلغ صد میلیون دلار را تدارک دیده است.

اظهارات این شرکت پیرامون این خبر در سایت رسمی‌اش :

از زمان عرضه بازی Fortnite Battle Royale ما شاهد اشتیاق روز افزون هوداران برای برگزای مسابقات این عنوان بودیم. ما بی‌صبرانه در پی آن هستیم تا زمینه را برای ایجاد فضایی برای رقابت بهترین‌ها با یکدیگر فراهم کنیم.

در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹، EpicGames جایزه‌ صد میلیون دلاری را برای رقابت‌های بازی Fortnite در نظر خواهد گرفت. ما قویا از بازی‌های رقابتی حمایت می‌کنیم، اما رویکرد ما در حوزه ورزش‌های الکترونیک متفاوت خواهد بود. تمرکز برنامه‌های ما به گونه‌ای خواهد بود تا همه سلیقه‌ها را تحت پوشش قرار دهد و تمرکز ما بر روی لذت بازی کردن و تماشای آن خواهد بود.

حالت محدود زمانی Slow Showdown که پیش‌تر از سوی Epic Games در دسترس طرفداران قرار گرفته به گفته این شرکت سنگ بنای آغاز پشتیبانی تمام و کمال از مسابقات این عنوان بود. همچنین حالت یاد شده محلی برای برای کسب تجربه برای ساخت یک رویداد عظیم باب طبع همه در آینده برای بازیکنان بود.

Epic تاکنون جزییات بیشتری را درباره فرمت برگزاری این تورمنت و نحوه‌ی ثبت‌نام بازیکنان برای شرکت در مسابقات در اختیار رسانه‌ها قرار نداده است. اما اشاره کرده است در هفته‌های آتی از ساختار این مسابقات و پلتفرم‌های منتخب اطلاعاتی را منتشر خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید