بنابر گزارش‌ها بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 سال آینده منتشر می‌شود

توسط افراسیاب در ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۰:۳۰

استودیو «اینفینیتی وارد» در حال حاضر مشغول توسعه بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 برای انتشار در سال ۲۰۱۹ است. بنابر گزارش‌ خبرگزاری‌های Gaming Intel  و Charlie Intel این بازی همانند گذشته دارای کمپین بخش تک‌نفره در کنار بخش چندنفره و زامبی خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

همچنین گفته می‌شود که استودیو درحال مزاکره برای پیاده‌سازی حالت بتل‌رویال در بازی است. اگر حقیقت داشته باشد با توجه به موفقیت‌های عظیم بازی‌های بتل‌رویال، نباید چندان موجب غافلگیری شود، چرا که این حالت در بازی موردانتظار Call of Duty: Black Ops 4 نیز اضافه شده است.

تایم انتشار این گزارش‌ها نیز در نوع خود جالب است؛ چراکه دیروز یکی از کاربران Reddit لیستی از سازندگان سابق «رسپاون انترتینمنت» را منتشر کرد که به تازگی به اینفینیتی وارد بازگشته‌اند.

چند سال پیش «رسپاون انترتینمنت» کار خود را با استخدام تعداد زیادی از توسعه‌دهندگان سابق اینفینیتی وارد آغاز کرد، که در طول توسعه بازی Modern Warfare 3 استودیو را ترک کردند.

«جافری اسمیت»، «جوئل امسیل»، «جان موندی»، «جاشوا دونام»، «مارک گریکسبی»، «رنون سارونو»، «دوم مک‌کارتی» و «مدیسون کرامول» همگی دوباره به استودیو باز گشته‌اند.

اگرچه بیشتر این نام‌ها برای بازی‌کنان عادی شناخته شده نیستند، اما بسیاری از طرفداران رسپاون می‌دانند که آنها بر روی سری Titanfall کار می‌کرده‌اند؛ که پیش‌ازآن نیز بر روی بازی‌های کلاسیک Call of Duty و Modern Warfare 2 کار کرده بودند.

همگی مشتاق هستیم بدانیم که چرا بهترین توسعه‌دهندگان رسپاون این استویدو را ترک کردند. متاسفانه جواب آن را نمی‌دانیم، اما حدس می‌زنیم مربوط به خرید رسپاون توسط «الکترونیک آرتز» باشد.

تا این لحظه الکترونیک آرتز تائید کرده که، رسپاون بر روی یک پروژه جدید از فرانچایز Titanfall کار می‌کنند، و در کنار آن روی یک پروژه واقعیت مجازی از سری Star Wars کار می‌کنند.

Modern Warfare 4 نسبت به دو عنوان قبلی «اینفینیتی وارد» از ریسک کمتری برخوردار است، چرا که هر دو عنوان  Call of Duty: Ghosts و Infinite Warfare با وجود خلاقیت بسیار، از عملکرد ضعیف‌تر و مقبولیت کمتری در میان فرانچایز برخوردار بودند.

طبق روال معمول «اکتیویژن» Call of Duty بعدی را تا ربع اول سال ۲۰۱۹ به‌صورت رسمی معرفی نخواهد کرد. اما احتمالا بتوان در گزارش‌های مالی این ناشر سرنخهایی از آن پیدا کرد.

لازم به یادآوری است بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: