تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی هنگام انتشار بازی The Watchmaker

توسط افراسیاب در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۲:۲۵

شرکت «وان‌سی کمپانی» ناشر بازی The Watchmaker به مناسبت انتشار بازی در استیم، یک تریلر جدیداز بازی معمایی و ماجراجویی خود منتشر کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در بازی The Watchmaker بازیکنان در نقش «الکساندر» ظاهر می‌شوند؛ کسی که در دنیای غریب با مکانیک‌های ساعتهای غول‌پیکر زندگی می‌کند. او هر روز برج ساعتی موردعلاقه خود را تعمیر می‌کند تا اینکه متوجه می‌شود یک مشکلی پیش آمده است. سن او به‌صورت غیرطبیعی درحال افزایش است و او دارد پیر می‌شود.

او به کمک یک دستکش مغناطیسی که توانایی کنترل زمان را دارد، و یک صدای هدایتگر باید در دالان‌های برج خود به دنبال خرابکار بگردد. بازیکنان در طول مسیر باید از پنج مکان وسیع عبور کنند، و در طول مسیر خود باید آیتم‌های مختلف را جمع‌آوری کنند، معما ها را حل کنند و با باس‌های متوع مبارزه کنند.

الکساندر در بازی پیش از آنکه زمان مرگش در ۹۰ سالگی فرا برسد؛ باید از راز این مشکل سر در آورد و مکانیک ساعت را طبق روال طبیعی خود بازگرداند.

در انتها می‌توانید تریلر بازی The Watchmaker را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

لازم به یادآوری بوده بازی The Watchmaker هم‌اکنون از طریق استیم برای رایانه‌های شخصی قابل دسترس بوده و اگر شما تا پیش از ۳ خرداد ۱۳۹۷ بازی را خریداری کنید، ۱۵ درصد از هزینه آن را ذخیره می‌کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: