«تایتان‌ کمیکز» از کمیک‌بوک Assassin’s Creed: Conspiracies رونمایی کرد

«تایتان‌ کمیکز» از کمیک‌بوک Assassin’s Creed: Conspiracies رونمایی کرد

توسط مسعود فقیه در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۰

انتشارات «تایتان کمیکز» (Titan Comics) که ید طولایی در عرصه نشر کمیک بازی‌‌ها دارد، باردیگـر به سراغ سری محبوب «اساسینز کرید» ساخته «یوبی‌سافت» رفته، تا کمیک‌بوک Assassin’s Creed: Conspiracies  را منتشر کند؛ در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

کمیک بوک Assassin’s Creed که توسط «تایتان کمیکز» در تابستان سال جاری میلادی در دو قسمت در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت، Assassin’s Creed: Conspiracies نام دارد و حوادث داستان آن در دوران جنگ‌جهانی دوم می‌‌گذرد.

کمیک‌بوک Assassin’s Creed: Conspiracies، داستان فردی به نام «اِدی گورم» (Eddie Gorm) را روایت می‌کند. اِدی یک عضو تازه‌کار «انجمن‌برادری‌ قاتلین» (Assassin Brotherhood) است که باید مانع استفاده‌ی «تمپلارها» (Templars) از یک سلاح اتمی شود.

سیناپس داستانی‌ای که «تایتان کمیکز» منتشر کرده است:

در بحبوحه‌ی جنگ‌جهانی دوم، اِدی گورم اساسینِ تازه‌کار، پرده از نقشه‌های «تمپلار‌ها» (Templars) برای ساخت یک سلاح مخرب در هنگامه‌ی عصر اتمی بر‌می‌دارد.

کمیک‌بوک Assassin’s Creed: Conspiracies توسط آقای Guillaume Dorison نوشته است و طراحی‌‌های آن بر عهده‌ی آقای Jean-Baptise Hostache است. این کمیک پیشتر به زبان فرانسوی عرضه شده بود اما این بار برای نخستین دفعه برای مخاطبین انگلیسی زبان نیز منتشر خواهد شد.

اولین قسمت این کمیک‌بوک در تاریخ ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ( یک آگوست ۲۰۱۸) در دو فرم دیجیتالی و فیزیکی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

همان‌طور که پیشتر اشاره شد Titan Comics سابقه‌ی طولانی در نشر کمیک‌های مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای دارد. ابتدای سال جاری میلادی، سری چهار قسمتی کمیکی بر اساس بازی Assassin’s Creed Origins را عرضه کرد که اتفاقات پس از رویداد‌های بازی Assassin’s Creed Orignis را روایت می‌کرد و از حضور شخصیت‌های تاریخی همانند کلئوپاترا در داستانش بهره‌ می‌ٰبرد.

این ناشر همچنین کمیک‌‌های بازی‌های بزرک دیگر همانند بازی Bloodborne و Wolfenstien و نمونه‌ی اخیرش Dark Souls را نیز منتشر کرده است. علاوه بر بازی‌های یاد شده، کمیک‌بوک Life Is Strange نیز که داستان یکی از پایان‌های بازی را روایت می‌کند نیز در دستور کار این ناشر قرار دارد که در زمانی در سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

در پایان می‌توانید تصاویر از کمیک‌بوک Assassin’s Creed: Conspiracies را مشاهده کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: