نقدها و نمرات بازی Hyrule Warriors Definitive Edition منتشر شد

توسط افراسیاب در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۶:۳۱

بازی Hyrule Warriors ابتدا در سال ۲۰۱۴ برای Wii U عرضه شد. اکنون نسخه Definitive Edition آن که یک اسپین‌آف برای سری Zelda  محسوب می‌شود، برای نینتندو سوئیچ با بهبود گرافیک بازی و افزوده شدن بسته‌الحاقی آن و حالت تقسیم تصویر، نسبت به نسخه‌های Wii U و ۳DS، منتشر شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

اما آیا این تغییرات به اندازه کافی برای بازگشتن طرفداران کافی است؟ اگر شما بازی Hyrule Warriors را در ۳DS بازی کرده باشید، پیشنهاد ما به شما این است که سراغ نسخه سوئیچ آن نروید. اما برای اطمینان بیشتر می‌توانید نگاهی مختصر به نقدهای بهترین اسپین آف سری Zelda بیندازید. نمرات از ۱۰ می‌باشند.

  • نام بازی: Hyrule Warriors Definitive Edition
  • توسعه‌دهنده و ناشر: Omega Force و Team Ninja ناشر Nintendo و Koei Techmo
  • پلتفرم: نینتندو سوئیچ
  • تاریخ انتشار: منتشر شده
  • قیمت: ۶۰ دلار

IGN: 7.5

Hyrule Warriors: Definitive Edition d یک پورت با کیفیت مطلوب از نسخه Wii U محسوب می‌شود. بخش کوآپ آن بسیار قوی‌تر و بهتر شده است؛ اما در بخش داستانی آن به میزان کافی محتوا اضافه نشده تا ارزش تکرار دوباره را داشته باشد. خوشبختانه در مپ‌های حالت ماجراجویی آن، ۱۶ تا ۳۰ شخصیت آن از ابتدا قابل دسترس هستند.

GameSpot: 8

Hyrule Warriors یک بازی زیبا و متنوع است. یک بازی درخشان و تخیلی با شخصیت‌های جذابی که در سری زلدا توقع دارید وجود داشته باشند( و شاید شخصیت‌هایی که توقع دیدنشان را در زلدا نداشتید.) برخی قسمت‌های هک‌ان اسلش بازی الهام گرفته از سری Dynasty Warriors است. در رابطه با معماها و مراحل فرعی بازی تنها یک چیز می‌توان گفت، هیولاهای آن برای کشتن کاهش یافته است.

Nintendo Life: 8

همه می‌دانیم Hyrule Warriors: Definitive Edition یک بازی مناسب در زمان حال است. یک عنوان تهی اما با گیم‌پلی سرگرم‌کننده که پتانسیل آن را دارد ده‌ها ساعت(نه صدها) شما را با بخش‌های متنوع، به خود مشغول کند. ویژگی‌های این بازی به خوبی یک تعادل میان دنیای زلدا با Dynasty Warriors برقرار می‌کند، و آن را به تک ستاره‌ای در میان گیم‌پلی پلتفرم‌های دستی تبدیل می‌کند. ما این را به شما پیشنهاد می‌کنیم، به خصوص به طرفداران سری زلدا. در Hyrule Warriors: Definitive Edition مبارزات زیادی وجود ندارد، اما بسیار سرگرم‌کننده است، و مراقب باشید که آن را از دست ندهید.

VG247: بدون امتیاز

بازی‌های زلدا عناوین اکشن با لایه‌های زیرینی از تفکر را در خود دارند. درست است که شخصیت «لینک» دشمنان را برای نجات دنیا شکست می‌دهد، اما او دارای شعور و تفکر جانبی است؛ شمشیربازی در کنار حل معماها. اما Hyrule Warriors در جهت معکوس قرار گرفته است، زمان و مکان آن تغییر کرده، شخصیت پردازی شده و گیم‌پلی که از سری مجبوب Dynasty Warriors تاثیر گرفته است. جای تعجب دارد که بسیار خوب از آب درآمده است؛ درصورتی که منطق می‌گوید این تغییرات باید به شکست منجر می‌شد، اما آن را کاملا خاص کرده است.

VentureBeat: 8.4

من بدون هرگونه توقعی سراغ بازی Hyrule Warriors رفتم که در نهایت موجب رضایت من شد. یک بازی عالی برای طرفداران زلدا، طرفداران استراتژی و طرفداران هک‌ان‌اسلش. هر مرحله آن حدود یک ساعت به‌طول می‌انجامد که در کنار مراحل اصلی، مراحل فرعی آن نیز سرگرم‌کننده است؛ یک دنیای دیدنی که پر است از چیزهایی که می‌توان در آن انجام داد. تنها چیزی که باعث می‌شود من جای خوب از کلمه عالی برای آن استفاده کنم، آزادی‌عمل منحصربه‌فرد آن است.

Destructoid: بدون امتیاز

حدود ۴ سال از زمان انتشار Hyrule Warriors می‌گذرد که در این مدت تعداد بسیار اندکی توانسته اند بازی را ۱۰۰% به اتمام برساند. من آنها را سرزنش نمی‌کنم زیرا در کنار مراحل اصلی، برای به‌روزرسانی قهرمان‌ها و تکمیل مراحل به صدها ساعت زمان نیاز دارید. من هم ساعتها از وقتم را به‌بخش‌های موردعلاقه‌ام اختصاص داده بودم، و باز با نینتندو سوئیچ و با نسخه Definitive Edition آنها را دوباره تکرار کردم. در Definitive Edition محتوای بیشتری از جمله نقشه‌های جدید به بازی اضافه شده اند، اما اگر راستش را بخواهید در بخش گیم‌پلی از همان فرمول پایه‌ای هک‌ان‌اسلش Warriors استفاده شده که قبلا هم در آن دیده بودیم.

در انتها لازم به ذکر است نمرات متای بازی Hyrule Warriors Definitive Edition تا کنون از ۳۶ نقد برابر با ۷۶ است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید