بتای آزاد بازی Onrush در سبک ریسینگ طبق اخباری که از پیش اعلام شده بود بر اساس تقویم زمانی تعیین شده در دسترس کاربران قرار گرفت؛ در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

بتای بازی Onrush برای مدتی محدود برای دارندگان کنسول‌های شرکت سونی و مایکروسافت هم‌اکنون در دسترس است

توسط مسعود فقیه در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۹:۱۹

بتای آزاد بازی Onrush در سبک ریسینگ طبق اخباری که از پیش اعلام شده بود بر اساس تقویم زمانی تعیین شده در دسترس کاربران قرار گرفت؛ در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

بتای آزاد بازی Onrush طبق برنامه راس موعد مقرر دیروز برای کاربران عرضه شد و تا آخر هفته بر اساس تقویم سال میلادی این بتا ادامه خواهد داشت.

هم‌اکنون در صورت تمایل این امکان را خواهید داشت برای دانلود نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی به این صفحه و برای دریافت نسخه‌ی اکس‌باکس وان بازی به این صفحه مراجعه نمایید و تا ساعت ۱:۳۰ بعد‌از‌ظهر  روز دوشنبه  ۳۱ اردیبهشت( ۲۱ می)  زمان خواهید داشت تا به تجربه این عنوان بپردازید.

بتای بازی Onrush میزان محتوای مناسبی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.بغیر از بخش آموزش بازی (Tutorial) که شما را با نحوه‌ی کنترل و اصول بازی آشنا می‌کند، حالت Superstar Practice را که یک مود بازیکن در برابر محیط (PvE) را در اختیارتان قرار قرار می‌دهد که می‌توانید آن را تجربه کنید.این مود از حالت همکاری چندنفره(Co-Op) نیز پشتیبانی می‌کند.دو حالت Overdrive و Countdown نیز در این بتا در دسترس است.این دو حالت یاد شده را می‌توانید در دو نقشه متفاوت بازی کنید.در جریان انجام بازی نیز باید انتظار تغییر شرایط آب‌وهوای بازی و تغییر ساعت شبانه‌روز را داشته باشید.

چهار کلاس وسلیه‌نقیله به نام‌های، Blade، Vortex، Interceptor  و Titan قابل دسترس هستند که از میان آنها می‌توانید یکی را مطابق سبک بازی خودتان انتخاب کنید. حالت Photo Mode  نیز حتی در این بتا دسترس است که فقط در هنگام بازی تک‌نفره امکان استفاده از آن وجود دارد.

همچنین اشاره می‌گردد تمام دست‌آورد‌ها،سطح‌ها و محتوا‌هایی که در بتا بدست آورده‌اید در صورت خرید  بازی در زمان انتشار حفظ خواهند شد.

بازی Onrush در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ( ۵ ژوئن ۲۰۱۸) برای کنسول‌‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.نسخه‌ی رایانه‌‌های شخصی با تاخیر در دسترس خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: