تهیه‌کننده بازی Overwatch مسئولیت ساخت سری بازی‌های Madden NFL را بر عهده می‌گیرد

تهیه‌کننده بازی Overwatch مسئولیت ساخت سری بازی‌های Madden NFL را بر عهده می‌گیرد

توسط مسعود فقیه در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۹:۴۰

آقای «کارلوس گوئررو» (Carlos Guerrero) تهیه‌کننده بازی Overwatch به شرکت EA پیوسته بود،مسئولیت ساخت سری بازی‌‌های Madden NFL را بر عهده خواهد گرفت؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

اوایل ماه پیش میلادی کارگردان سری بازی‌‌های Madden NFL ، آقای «رکس دیکسون» (Rex Dickson)، اعلام کرد او از سمت خود استعفا خواهد داد و بیان داشت که به واسطه‌ی ترک او سری‌بازی‌های پیش‌تر اشاره شده، خواهد توانست در مسیر جدیدی حرکت کند.

باتوجه به اطلاعاتی که در حساب کاربری سایت LinkedIn آقای «کارلوس گوئررو» (Carlos Guerreo) قرار دارد، ایشان در سال ۲۰۱۷ میلادی بعنوان تهیه‌کننده ارشد به EA پیوست.

قبل از پیوستن به شرکت EA، آقای گوئررو در شرکت «بلیزراد اینترتینمت» (Bilzzard Entertainment) مشغول فعالیت بود و نقش تهیه‌‌کننده ارشد بازی Overwatch  را بعهده داشته است.

تجربیات آقای گوئررو در ساخت بازی‌های پرطرفدار Esports، بی‌شک در آینده سری Madden تاثیرگذار خواهد بود از آنجایی که شرکت EA  هم همانند دیگر شرکت‌ها به دنبال آن تا است جای پای خود را در صحنه ورزش‌های الکترونیک مستحکم کند. اگر این سری‌ بازی‌ یاد‌شده در مسیر ورزش‌های الکترونیک قدم بگذارد باید منتظر بمانیم و ببینم طرفداران قدیمی، و وفادار به این فرنچایز چه واکنشی نشان خواهند داد.

آقای دیکسون بیانه‌ای در حساب کاربری توییتر خود منتشر ساخت و اذعان داشت تصمیم‌اش برای ترک این سمت پس از بحث و گفتگو با دیگر اعضای  بلند‌پایه  تیم سازنده گرفته شده است و اشاره کرد هیچ داستان پشت پرده‌ای پیرامون مسئله استعفایش وجود ندارد و آن را یک تصمیم شخصی عنوان کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: