تازه‌ترین به‌روز‌رسانی بازی No Man’s Sky بخش چندنفره ر ا به آن اضافه خواهد کرد

تازه‌ترین به‌روز‌رسانی بازی No Man’s Sky بخش چندنفره ر ا به آن اضافه خواهد کرد

توسط مسعود فقیه در ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۹:۴۰

به‌روزرسانی بزرگ بعدی بازی No Man’s Sky حالت چند نفره را بطور کامل به ساخته‌ی استودیوی بازیسازی «هِلو گیمز» (Hello Games) اضافه خواهد کرد؛ در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

آقای Sean Murray یکی از اعضای استودیوی Hello Games، اخباری را پیرامون این به‌روز‌رسانی در جریان لایو استریم شرکت «مایکروسافت» به نام «اینساید اکس‌باکس» (Inside Xobox) بیان کرد.

این به‌روزرسانی با نام «نکست» (Next) شناخته ‌شده است و عنوان بزرگترین به‌روزرسانی بازی No Man’s Sky را یدک می‌کشد.آقای مورِی می‌گوید به‌روزرسانی مذکور تجربه‌ی کامل حالت چند نفره را، به المان‌های بقا،گشت‌وگذار،پرواز،ماموریت‌های داستانی و سیستم ساخت و ساز،که به خوبی در بازی با‌هم آمیخته‌ شده‌اند،اضافه خواهد کرد.

آقای Murray همچنین بیان داشت که تیم سازنده آنها که شش ماه زمان صرف آزمایش و بررسی ویژگی‌های بخش چند‌نفره کرده‌اند.در ادامه نیز ایشان اذعان کردند اضافه شدن امکان بازی در حالت چندنفره حال و هوای متفاوتی برای این عنوان ایجاد کرده است،بطوریکه بازی بیشتر به آثاری مثل Star Trek یا Battlestar شباهت پیدا‌ می‌کند و حس تنهایی ماجراجویی کردن که به بازی پیشتر به بازیکن القا می‌کرد به احساس عضو یک تیم کاوش بودن تغییر شکل خواهد داد.

به نظر می‌رسد تمام کار‌هایی که بازیکن  پیشتر می‌توانست در حالت تک‌نفره آن را انجام دهد در حالت چند‌نفره نیز امکان انجام را دارد همانند: ساخت پایگاه،مبارزه با جنگنده‌ی فضایی و حتی انجام مسابقه‌ی Exocraft.شما می‌توانید بخش چندنفره را با گروهی کوچکی از دوستانتان یا افراد غریبه انجام دهید.با اعضای گروهتان همکاری کنید و برای بقا تلاش کنید یا در محیط بازی گشت‌و‌گذار کنید و به دیگر بازیکنان حاضر در بازی حمله کنید.

این به‌روزرسانی برای برای کسانی که بازی را پیشتر خریداری کرده‌اند رایگان خواهد بودو برای کسانی که از این پس بازی را برای پلتفر‌م‌های رایانه‌های شخصی،اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ خریداری کنند این به‌روزرسانی در دسترس آنان خواهد بود.در پایان اشاره می‌گردد این به‌روزرسانی در تاریخ ۲ مرداد ۱۳۹۷ (۲۴ جولای ۲۰۱۸) عرضه خواهد،در ادامه تصویری از باکس آرت جدید بازی را مشاهده می‌کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: