ژاپن تیم Superhot GameTomo «Superhot» ژاپنی «Superhot»

تجربه‌ای جدید از «سوپرهات»

توسط تمنا افلاکی در ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۰

قرار است تجربه‌ای جدید از «سوپرهات» توسط یک منبع غیر قابل انتظار عرضه شود. دیروز، اطلاعاتی از بازی منتشر شد اما نه از تیم «سوپرهات» بلکه از توسعه‌دهنده ژاپنی با نام GameTomo. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بازی «سوپرهات»، یکی از بهترین بازی‌های شوتر اول شخص، که مطلع شدن از محتوایش کمی دور از انتظار است. به غیر از عرضه یک ورژن VR از بازی، توسعه‌دهنده بازی و یا تیم بازی‌سازی چیزی در مورد جزئیات و محتوای بازی نگفته‌اند.

بازی «Superhot» ژاپنی همان چیزی ست که GameTomo روی آن کار می‌کند؛ یک شوتر اول شخص که در ژاپن واقع شده است.

«Superhot» ژاپنی، عنوانی است که روی آن کار می‌شود و GameTomo قول داده است که سلیقه ژاپنی در فضای آن دخیل شود مانند؛ کوچه‌های توکیو، قطارهای سریع‌السیر، قلعه‌های سامورایی و بهار‌های گرم و داغ.

گیم‌پلی متمایز و ممتاز «Superhot» و سبک هنری این بازی دست نخورده باقی می‌ماند اما GameTomo می‌خواهد نسخه اصلی را با هوش مصنوعی بالاتری گسترش دهد، منو جدید و خط داستانی کاملا جدید که از یک تم ژاپنی الهام گرفته است.

«Superhot» ژاپنی با ۱۵-۱۸ مرحله و ۴ مرحله بی‌پایان آغاز خواهد شد. انتظار سلاح‌های جدید را داشته باشید مثل تیر و کمان جدید و هم چنین (( سورپرایز های دیگر )).

GameTomo این بازی را با راهنمایی‌های تیم Superhot توسعه خواهد داد و قرار است که برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ (البته ابتدا در ژاپن) عرضه شود. با اینکه هنوز تایید نشده است اما امکان دارد که توسعه‌دهنده این بازی را برای پلتفرم‌های دیگر و در غرب نیز عرضه کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: