تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی بازی Gray Dawn در سبک ترسناک‌روانشناسانه

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی بازی Gray Dawn در سبک ترسناک‌روانشناسانه

توسط مسعود فقیه در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۲:۱۰

استودیوی بازی‌سازی «اینتراکتیو استون» (Interactive Stone) چند روز پیش تریلر را از نحوه‌ی روند بازی Gray Dawn  منتشر کرد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بازی Gray Dawn ، ساخته استودیوی اینتراکتیو استون،تایید خاصی بر روی بخش پازل و حل کردن معما در روند بازی دارد و چندین سال فرآیند تولید آن به طول انجامیده است.المان‌های مذهبی و روانشناسانه طبق گفته‌‌های سازنده بازی در این عنوان مشاهده خواهد شد.

شما در بازی نقش یک کشیک مسیحی کاتولیک به نام «پدر آبراهام» (Father Abraham) را بر عهده خواهید داشت.پدر آبراهام در تعطیلات کریسمس سال ۱۹۱۰ تلاش می‌کند تا یک روح خبیث را از وجود یک پسر بچه خارج کند اما در این بین، پسر بچه از پنجره به بیرون می‌پرد که منجر به مرگ پسر‌بچه می‌شود.مرگ این پسربچه سبب می‌شود شما متهم به قتل او شوید و در ادامه بازی باید تلاش کنید تا بی‌گناهی پدر آبراهام را ثابت کنید.

البته به نظر می‌رسد بیش از یک  گره داستانی که پیش‌تر به آن اشاره شد در بازی‌ای که شما نقش یک کشیش مسیح را بر عهده دارید وجود داشته باشد.کناهان گذشته‌ی شخصیت آبراهام در طول بازی در نظر او ظاهر خواهند گشت و مشکلاتی را برای او از نظر روانی ایجاد خواهند کرد.

سازندگان این بازی علی‌رغم روبرو شدن با یک کمپین کیک‌استارتر ناموفق، ناامید نشدند و سرانجام پروژه ساخت بازی را به پایان رساندند.

در پایان اشاره می‌گردد بازی Gray Dawn در تاریخی نامشخص در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم رایانه‌‌های شخصی از طریق استیم در دسترس خواهد بود.در ادامه می‌توانید تریلر بازی یاد شده را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: