هیدئو کوجیما در E3 Coliseum حضور خواهد یافت

توسط میلاد شجری در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۸:۴۰

گزارشی جدید حاکی از آن است که هیدئو کوجیما در برنامه E3 Coliseum رویداد E3 2018 امسال حضور خواهد یافت؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق جدیدترین اخبار بازی، یکی از مهمانانی که قرار است در برنامه E3 Coliseum به میزبانی جف کیلی حضور یابد، مشخص شد که یک دوست قدیمی و بسیار شناخته شده در عرضه بازی‌های ویدیویی خواهد بود. هیدئو کوجیما، خالق مجموعه پرطرفدار Metal Gear Solid و کارگردان خلاق بازی Death Stranding، قرار است یکبار دیگر روی سن E3 Coliseum در رویداد E3 2018 حاضر شود. موضوع اصلی این برنامه نیز قرار است که روی شخص کوجیما و فرآینده ساخت و توسعه عناوینش تمرکز کند.

در کنار هیدئو کوجیما نیز قرار است که کارگردان فیلم Kong: Skull Island یعنی آقای جوردن ووت رابرتز روی سن بیاید و بخشی از صحبت هایشان باشد. رابرتز یکی از طرفداران بزرگ سری Metal Gear Solid بشمار می‌رود و در سال‌های گذشته نیز به عنوان کارگردانی فیلم اقتباسی این مجموعه انتخاب شده است. البته این پروژه هنوز در مراحل اولیه ساخت به سر می‌برد و حتی طبق آخرین گزارشات، مراحل نویسندگی فیلنامه آن نیز به پایان نرسیده است.

اگر شما به دنبال اخبار بیشتری از پروژه کنونی هیدئو کوجیما یعنی Death Stranding هستید، بهتر است که کنفرانس مطبوعاتی شرکت سونی در رویداد E3 امسال را فراموش نکنید. شرکت سونی چندی پیش تایید کرد که بازی Death Stranding در کنفرانس مطبوعاتی آن‌ها حضور خواهد داشت؛ البته ما هنوز نمی‌دانیم قرار است که چه چیزی را بنمایش بگذارند.

در این میان، هنوز زمان برگزاری برنامه E3 Coliseum اعلام نشده اما هر چه بیشتر به روز برگزاری رویداد E3 نزدیک‌تر شویم، جزییات دقیق‌تری از این برنامه دستگیرمان خواهد شد. از دیگر مهمانانی که قرار است در برنامه E3 Coliseum حضور یابند، می‌توان به دارن آرونوفسکی و تیم شیفر اشاره کرد. البته لازم به ذکر است که مهمانان دیگری نیز در این رویداد حاضر خواهند شد که در آینده نام آن‌ها را نیز خواهیم شنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: