تماشا کنید:«نینتندو» جزییات برگزاری تورنمنت آنلاین بازی Mario Tennis Aces را اعلام کرد

تماشا کنید: «نینتندو» جزییات برگزاری تورنمنت آنلاین بازی Mario Tennis Aces را اعلام کرد

توسط مسعود فقیه در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۱:۴۰

شرکت «نینتندو» (Nintendo) اعلام کرد با برگزاری تورنمنت آنلاین و انتشار یک دمو، به استقبال انتشار بازی Mario Tennis Aces خواهد رفت؛ در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

نینتندو اظهار کرده است علاقه‌مندان می‌توانند توسط دموی بازی در تورنمنت آنلاین که زمان برگزاری آن پیش از  تاریخ انتشار بازی خواهد بود شرکت کنند.

زمان دقیق برگزاری این تورنمنت آنلاین به مدت دو روز، از تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ (یک ژوئن ۲۰۱۸) تا ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ (۳ ژوئن ۲۰۱۸) خواهد بود.

بازیکنان می توانند در این محدوده زمانی از طریق تجربه‌ی دموی بازی با کنسول سوئیچ با دیگران به رقابت بپردازند.برای همه‌ی افراد شرکت‌کننده در این رویداد در صورت تهیه بازی در زمان عرضه، لباس آبی کلاسیک شخصیت ماریو در دسترس خواهد بود.

در چندین ماه گذشته اخباری پیرامون این عنوان منشتر نشده بود.بازی Mario Tennis: Ultra Smash قسمت پیشین سری Mario Tennis بود که با ترکیبی از نظرات مثبت و منفی هم از سوی کاربران و هم منتقدین مواجه شد.

از ویژگی‌های دیگر بازی Mario Tennis Aces، می‌توان به سازو‌کار کنترل زمان و توانایی شکستن راکت تنیس حریف هنگام بازی، اشاره کرد.علاوه بر آن حالت داستانی نیز به اضافه شده است، ویژگی‌ای که هواداران مشتاق آن بودند.

این عنوان در تاریخ ۱ تیر ۱۳۹۷ ( ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸) برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.در ادامه می‌توانید تریلر این عنوان که معرفی جزییات تورنمنت این بازی می‌پردازد را تماشا کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: